Falowniki Fuji na Wod-Kan 2015

| Wydarzenia

Targi Wod-Kan w Bydgoszczy, to tradycyjna impreza targowa branży wodno-kanalizacyjnej. Nie może na niej zabraknąć systemów sterowania pompami firmy Fuji Electric. Zapraszamy w dniach 26-208 maja, stoisko C162, hala C3.

Falowniki Fuji na Wod-Kan 2015

W dniach 26-28 maja 2015, w Bydgoszczy odbędą się targi techniki wodnej i kanalizacyjnej Wod-Kan. Firma Amtek - przedstawiciel firmy Fuji Electric w Polsce, Czechach i Słowacji zaprezentuje specjalizowane falowniki pompowe serii FRENIC AQUA.


Falowniki FRENIC AQUA firmy Fuji Electric stanowią uniwersalną platformę sterującą dla pojedynczych pomp oraz systemów wielopompowych (tzw. kaskady pomp). Nasze rozwiązania zapewniają optymalną pracę pomp zarówno głębinowych, samozasysających jak i tłokowych (np. pomp do instalacji wysokociśnieniowych).

Oprogramowanie sterujące w falownikach FRENIC AQUA powstało w oparciu o wiele lat doświadczeń i doskonalenia falowników pompowych poprzednich generacji Frenic Eco.


Na targach Wod-Kan pokażemy system złożony z 4 pomp sterowanych przez falownik FRENIC AQUA z uruchomionym sterownikiem tzw. kaskady kroczącej. Z falownikiem współpracować będzie przepływomierz bezinwazyjny, panel HMI  oraz rejestrator bezpapierowy. Wszystkie elementy, włącznie z pompami są produktami japońskiej firmy Fuji Electric.Nasze stoisko znajduje się w hali C3, numer stoiska C162.


Serdecznie zapraszamy!