Niezawodne systemy zasilania! igus® na targach Mach-Tool 2015

Pawilon 5, Sektor G, Stoisko 113
Posłuchaj
00:00

Jeżeli posiadają Państwo obrabiarki, stoisko firmy igus jest koniecznym punktem do odwiedzenia na mapie targów Mach-Tool 2015, aby dowiedzieć się więcej na temat e-prowadników przewodów do każdego ruchu, przewodów do połączeń ruchomych, łożysk ślizgowych i przegubowych oraz łożysk liniowych stosowanych w branży obrabiarek. Targi odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy ulicy Głogowskiej 14 w Poznaniu, między 9 a 12 czerwca, a firmę igus można spotkać w Pawilonie nr 5, Sektor G, Stoisko 113.

Produkty igus do sektora obrabiarek to:

  • długa żywotność i najniższa awaryjność
  • największe możliwe prędkości oraz przyspieszenia
  • odporność na korozję, brud, pył węglowy, środki chemiczne oraz bardzo niskie i wysokie temperatury
  • integracja wszystkich mediów ( energia, dane, węże hydrauliczne
    i pneumatyczne)
  • możliwość łatwego rozbudowywania dzięki modułowej konstrukcji


igus® na targach Mach-Tool...Pawilon 5, Sektor G, Stoisko 113...e-prowadniki
i
dry-tech®nologie...długa żywotność...z magazynu! Gwarantowane. Zapraszamy!


Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów