Nowa seria przetwornic częstotliwości S100 w ofercie firmy ANIRO

| Wydarzenia

Od czerwca bieżącego roku, firma ANIRO Sp. z o.o. rozszerza swoją ofertę handlową o nowoczesną gamę przetwornic częstotliwości serii S100. Falownik ma być następcą istniejącej, bardzo popularnej serii, ogólnego przeznaczenia IG5A.

Nowa seria przetwornic częstotliwości S100 w ofercie firmy ANIRO

Istotną cechą S100 będą zmniejszone gabaryty - w stosunku do IG5A nawet o 40%. Możliwa będzie również instalacja falowników jeden obok drugiego co pozwala na ogromne oszczędności miejsca w szafie sterowniczej.
W standardzie znajdzie się wbudowany filtr EMC kategorii C3 oraz dławik w obwodzie DC, który pozytywnie wpływa na współczynnik THDI. Technologia Dual Cpu umożliwia bardzo precyzyjną kontrolę silnika i szybkie przetwarzanie danych. Wewnętrzna magistrala danych CAN odpowiednio wpływa na wrażliwość urządzenia na zakłócenia. Wbudowane wejście STO, zgodne z o EN61508, SIL2, kategoria stopu 0.
Falownik obsługiwać będzie, podobnie jak seria IS7 dwa rodzaje obciążeń: zmienno oraz stałomomentowe, dzięki czemu można dobierać falownik mocowo typoszereg niżej, aniżeli wskazuje na to moc napędu (pompy i wentylatory).
Jednostka do mocy 22KW dostępna będzie również w stopniu ochrony IP66.

Więcej na www.aniro.pl