Oznaczenie CE sprzętu elektrycznego podlegającego nowej dyrektywie niskonapięciowej 2015/35/UE (LVD)

| Wydarzenia

2-dniowe szkolenie z ćwiczeniami

Oznaczenie CE sprzętu elektrycznego podlegającego nowej dyrektywie niskonapięciowej 2015/35/UE (LVD)

"Oznaczenie CE sprzętu elektrycznego podlegającego nowej dyrektywie niskonapięciowej 2015/35/UE (LVD)"

Dyrektywa niskonapięciowa (LVD) jest jedną z najczęściej stosowanych dyrektyw. Obowiązuje ona ogromną grupę produktów wykorzystujących energię elektryczną. Osoby czytające treść tej dyrektywy często mają wrażenie, że „nic zaskakującego w niej nie ma” i w związku z tym „nie bardzo jest się czym zajmować”. Inni mówią, że skoro w tej dyrektywie „nic nie ma”, to „nasze produkty z pewnością są z nią zgodne”. Jak jednak wiadomo, pozory mylą. Sprzęt elektryczny niskiego napięcia jest w czołówce wyrobów uznawanych za niebezpieczne i niezgodne z wymaganiami. Wnikliwi czytelnicy dyrektywy zauważą, że wbrew pozorom, jest ona pełna treści, której odkrycie wymaga dogłębnego zrozumienia materii, którą się ona zajmuje.

Szkolenie przeznaczone jest w głównej mierze dla osób z wykształceniem elektrycznym. Nie będziemy na nim jednak uczyć o prądzie ani technice laboratoryjnej w zakresie badań elektrycznych. „Z dyrektywy jeszcze nikt nie nauczył się zawodu” jak mawia jeden z trenerów. Będzie jednak mowa o tematach, jakich najczęściej nie porusza się na uczelniach, które jednak mają bezpośredni związek z zawodem elektryka, elektronika, czy automatyka.


Termin i miejsce szkolenia:

26-27.09 2017 KATOWICE

21-22.11 2017 WROCŁAW

Czas trwania: 2 dni, od 9:00 do 17:00

Cena: 1600 zł netto (+ 23% VAT) / osobę (bez rabatów)

Rabaty: Informacja na naszej stronie www.certpartner.plSzczegółowe informacje dotyczące seminarium, kolejnych terminów, rejestracji oraz rabatów na stronie: http://certpartner.pl/szkolenia/otwarte/lvd/