igus® motion plastics na targach PTG i ENERGETAB

| Wydarzenia

Firma igus® ma przyjemność spotkać się z Państwem na targach PTG 2015 w Katowicach od 8 do 11 września oraz Energetab w Bielsku-Białej od 15 do 17 września 2015 roku.

igus® motion plastics na targach PTG i ENERGETAB

Międzynarodowe targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego PTG są organizowane na terenach i obiektach największej w Polsce hali wystawienniczo - handlowej "Spodek" przy Al. Korfantego 35 w Katowicach.

Zapraszamy Państwa na stoisko nr 20 w Pawilonie A, na którym firma igus® zaprezentuje innowacyjne rozwiązania igus® motion plastics® dla branży górniczej, hutniczej i energetycznej takie jak: systemy zasilania w formie e-prowadników z elastycznymi przewodami do połączeń ruchomych. Na stoisku specjaliści udzielą Państwu wszelkich informacji technicznych odnośnie pracy produktów igus® i przedstawią innowacyjne rozwiązania przeznaczone do przemysłu ciężkiego.

Serdecznie zapraszamy również na targi Energetab, największe targi urządzeń i technologii dla energetyki, które znajdują się na terenie Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich, przy ulicy Armii Krajowej 220 w Bielsku-Białej.

Odwiedzając firmę igus na stoisku nr 22 w Pawilonie J, dowiedzą się Państwo więcej na temat ciekawych rozwiązań do sektora przemysłu energetycznego, takich jak: elastyczne przewody do połączeń ruchomych tj. przewody sterownicze, silnikowe, do transmisji danych, BUS'owe, układu pomiarowego, światłowody i przewody specjalne, oraz e-prowadniki kablowe służące do ochrony przewodów w aplikacjach pracujących w ciągłym ruchu. W asortymencie firmy igus® znajdują się również polimerowe łożyska ślizgowe oraz prowadnice liniowe, które również będą na ekspozycjach, dostępne dla Państwa przez wszystkie dni targowe.

Zapraszamy w ciekawe miejsca: www.igus.pl www.igus.pl/chainflex www.igus.pl/zastosowania-echains

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po nowościach produktowych 2015 - motion plastics® news exhibition online: www.igus.com/newsexhibition

Więcej informacji na temat targów PTG można znaleźć na stronie www.ptg.info.pl/kontakt/

Więcej informacji na temat targów Energetab na stronie www.energetab.pl/kontakt.php