Bezobsługowe i bezsmarowne produkty igus® motion plastics® dla przemysłu pakującego

| Wydarzenia

Przemysł opakowaniowy dotyczy w dużej mierze materiałów delikatnych. Zgodność ze specjalnymi wymogami jest kluczowa z powodu ich specjalnych właściwości. Maksymalny poziom higieny jest wymagany przy równoczesnej czystości i ekonomii szybkiego i precyzyjnego procesu przetwarzania.

Bezobsługowe i bezsmarowne produkty igus® motion plastics® dla przemysłu pakującego


Firma igus® oferuje rozwiązania, które spełaniają ekstremalne wymagania przemysłowe oraz są dostosowane do specyficznych potrzeb branż.

 

motion plastics® od igus® w przemyśle pakującym, to bezsmarowne i bezobsługowe produkty certyfikowane przez FDA lub z certyfikatem zgodności EU. W gamie produktów znajdują się łożyska polimerowe, prowadnice liniowe, e-prowadniki kablowe oraz przewody chainflex® z 36 miesięczną gwarancją.

 

Stoliki liniowe od igus® stosowane są między innymi w systemach kontroli etykiet, do regulacji wysokości kamer lub czujników. Prowadnice liniowe drylin® wykorzystywane są w mechanizmach poruszających się liniowo np. podających produkty. Łożyska igubal® to świetne rozwiązanie dla ruchów rotacyjnych, oscylacyjnych i liniowych, natomiast tuleje ślizgowe iglidur® są bardzo wszechstronne w zastosowaniu i zdają egzamin wszędzie tam gdzie potrzeba łożyskowania.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych zastosowań na www.igus.pl/przemyslpakujacy