Panelowy sterownik automatyki Samoczynnego Załączenia Rezerwy SZR-1000 w ofercie ANIRO Sp. z o.o.

| Wydarzenia

Panelowy sterownik automatyki Samoczynnego Załączenia Rezerwy SZR-1000, został zaprojektowany jako ekonomiczne rozwiązanie do ogólnych zastosowań w rozdzielnicach NN zarówno dla sieci jednofazowych jak i trójfazowych. Przy zastosowaniu przekładników napięciowych SN, SZR-1000 może pracować jako system SZR dla rozdzielnic SN. Dedykowane wejścia cyfrowe współpracują wówczas z zabezpieczeniami pól zasilających i odpływowych lub zdalną/lokalną telemechaniką.

Panelowy sterownik automatyki Samoczynnego Załączenia Rezerwy SZR-1000 w ofercie ANIRO Sp. z o.o.

SZR-1000 został całkowicie zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Niewątpliwą jego zaletą są duże możliwości konfiguracyjne oraz niezawodny algorytm sterowania dla najbardziej popularnych diagramów łączeń SZR i stanowi doskonałą alternatywę w stosunku do rozwiązań firm zagranicznych.
Algorytmy dla poszczególnych diagramów łączeniowych zostały opracowane na bazie kilkunastoletnich doświadczeń w rozwiązaniach z klasycznymi sterownikami PLC czy przekaźnikami programowalnymi. Wieloletnie doświadczenie programistów ma przełożenie na niezawodność działania automatyki oraz pozwoliło na optymalizację sterownika tak aby z jednej strony gwarantował łatwą implementację w projektach rozdzielnic a z drugiej szybkie i pewne uruchomienie obiektowe. Dedykowane oprogramowanie do sterownika SZR-1000 pozwala na wybór wymaganego diagramu łączeń, precyzyjne ustawianie np. poziomu kontrolowanych napięć jak również szybką diagnostykę sterownika. SZR-1000 może być łączony przez interfejs RS485 z sieciami Modbus RTU w celu wizualizacji stanu automatyki SZR lub połączeń np. z systemami automatyki BMS.


więcej informacji na stronie www.aniro.pl