Nowe biuro oraz nowa odsłona strony CONPROD

| Wydarzenia

nowe biuro i zwiększona powierzchnia magazynowa to kolejny etap w rozwoju dystrybutora włoskiej firmy ILME,producenta wielopinowych złączy elektrycznych.

Nowe biuro oraz nowa odsłona strony CONPROD

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i naszych Klientów chcielibyśmy poinformować o otwarciu biura firmy CONPROD we Wrocławiu, przy ulicy Mińskiej 38. Nowa siedziba daje nam również możliwość zwiększenia powierzchni magazynowej i tym samym polepszenia już i tak bardzo dobrej dystrybucji produktów firmy ILME na rynku polskim. Obecnie duża część podstawowych złączy i obudów dostępna jest „od ręki”. Naszym Klientom udostępniliśmy także nową odsłonę strony internetowej www.conprod.pl. Zapraszając do współpracy chcielibyśmy podziękować wszystkim Partnerom, bez których rozwój CONPROD nie byłby możliwy.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem włoskiej firmy ILME, jednego z liderów w zakresie produkcji wielopinowych złączy elektrycznych, oraz jedynym w Polsce dystrybutorem firmy Provertha, producenta złączy M12,  D-Sub i obudów do nich. Naszym celem jest dostarczanie klientom rozwiązań najbardziej złożonych problemów z połączeniami elektrycznymi w przemyśle kolejowym, maszynowym, energetycznym oraz  w automatyce przemysłowej.