Dowiedz się więcej na temat przejęcia firmy Latchways !

| Wydarzenia

Zbliżamy się do końca 2015 roku, w związku z czym miło nam, że możemy podzielić się ważną informacją związaną z działalnością biznesową firmy MSA w zakresie zabezpieczenia przed upadkami. W dniu 21.10.2015 roku firma MSA sfinalizowała przejęcie światowego lidera na rynku innowacyjnych systemów zabezpieczających przed upadkami – firmę Latchways.

Dowiedz się więcej na temat przejęcia firmy Latchways !

Zbliżamy się do końca 2015 roku, w związku z czym miło nam, że możemy podzielić się ważną informacją związaną z działalnością biznesową firmy MSA w zakresie zabezpieczenia przed upadkami. W dniu 21.10.2015 roku firma MSA sfinalizowała przejęcie światowego lidera na rynku innowacyjnych systemów zabezpieczających przed upadkami – firmę Latchways. Zatrudnia ona około 250 pracowników na całym świecie i w 2015 roku miała przychody w wysokości około  50 milionów dolarów.

Przejęcie to odzwierciedla wyjątkowe dopasowanie obu firm pod względem biznesowym oraz z punktu widzenia wartości. Wspólną misją obu firm jest ochrona i ratowanie życia.  Zarówno Latchways, jak i MSA opierają się na etyce i uczciwości. Firma Latchways jako wiodący dostawca stałych, innowacyjnych systemów zabezpieczania przed upadkami, zdobyła zasłużoną reputację dostawcy zaawansowanych, wiodących technologicznie produktów, które chronią osoby pracujące na wysokościach. Jest to firma zaangażowana w badania oraz doskonalenie swoich produktów pod kątem inżynierii, zapewniającą w związku z tym doskonałą jakość swoich produktów oraz wyjątkową obsługę klienta.

Z biznesowego punktu widzenia przejęcie to napędza możliwości rozwoju naszych nowo połączonych firm. Latchways z siedzibami w trzech krajach i roczną sprzedażą na poziomie 50 milionów dolarów umożliwi MSA większy dostęp do rynków elektrowni wiatrowych oraz systemów dachowych, a także wiodącej w branży linii produktów i zasobów dotyczących rozwoju rozwiązań światowej klasy. Z drugiej strony MSA posiada globalny zasięg geograficzny, silną i dobrze znaną markę, a także światowej klasy zasoby badawczo-rozwojowe. Naszym celem jest właściwe wykorzystanie synergii między obiema firmami, zależy nam na wymianie wypróbowanych metod działania, w ten sposób, aby klienci mogli czerpać benefity z najlepszych praktyk obu organizacji. Dążymy do tego , aby zapewnić klientom najlepsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne w branży systemów zabezpieczania przed upadkami.

Jesteśmy  przekonani, że połączenie naszych relacji z klientami, możliwości inżynieryjnych, wiedzy i badań marketingowych oraz sieci dystrybucji umożliwi naszym połączonym organizacjom wspaniałe, nowe możliwości. Będziemy dążyć do rozbudowy technologii naszych wspólnych produktów, co spowoduje, że będziemy lepiej służyć Państwu w przemyśle petrochemicznym, użyteczności publicznej, telekomunikacji, budownictwa, lotnictwa i pożarnictwa.

Więcej informacji znajdziesz na: pl.MSAsafety.com