Ostatnia szansa na zgłoszenie aplikacji do konkursu vector® od igus®

| Wydarzenia

26.02.2016 mija termin nadsyłania zgłoszeń do międzynarodowego konkursu vector®, w którym firma igus® poszukuje fascynujących rozwiązań w dziedzinie dostarczania energii.

Ostatnia szansa na zgłoszenie aplikacji do konkursu vector® od igus®

Opracowali Państwo system dostarczania energii, który pod względem technicznym stanowi indywidualne, oryginalne i wyjątkowe rozwiązanie, dostosowane do Państwa wysokich wymagań? Firma igus® co dwa lata poszukuje najśmielszych i najbardziej fascynujących zastosowań wykorzystujących e-prowadniki kablowe zarówno z przewodami, jak i bez nich.

 

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie 5 000€ wystarczy wypełnić formularz online na stronie https://registration.vector-award.com  z krótkim opisem oraz zdjęciami/filmami przedstawiającymi Państwa rozwiązanie.

 

Nowoczesne polimerowe e-prowadniki kablowe są pępowiną inżynierii mechanicznej i automatyki. Zapewniają bezpieczne prowadzenie energii, danych, impulsów oraz mediów operacyjnych w ciągłym ruchu. Nagroda vector® chce uhonorować wyjątkowe i interesujące aplikacje z wykorzystaniem e-systemów zasilania, zrealizowanych za pomocą wszechstronnych e-prowadników przewodów oraz kabli.

 

Nagrody vector®:

 

Złota statuetka vector®, dyplom oraz nagroda w wysokości 5 000 EUR

Srebrna statuetka vector®, dyplom oraz nagroda w wysokości 2 500 EUR

Brązowa statuetka vector®, dyplom oraz nagroda w wysokości 1 000 EUR

 

Każda zgłoszona z Polski aplikacja ma dodatkowo szansę na wygranie złotej statuetki oraz 2 000 PLN w lokalnej, polskiej edycji konkursu vector®.

 

Więcej na: www.igus.pl/vector