MSA głównym sponsorem konferencji „Bezpieczna praca na wysokości”!

| Wydarzenia

MSA Polska będzie głównym sponsorem konferencji Promotora „Bezpieczna praca na wysokości”, która odbędzie się 26.04.2016 roku podczas targów SAWO w Poznaniu.

MSA głównym sponsorem konferencji „Bezpieczna praca na wysokości”!

Podczas targów SAWO w Poznaniu MSA Polska Sp. z o.o. będzie głównym sponsorem konferencji „Bezpieczna praca na wysokości”. Konferencja skierowana jest do specjalistów BHP mających styczność z pracami wysokościowymi, do pracodawców oraz wszystkich pracowników związanych z branżą wysokościową.

Głównym celem konferencji jest zaproponowanie praktycznych rozwiązań, które można zastosować w różnych miejscach pracy. Prelegenci będą przedstawiali case studies – przykłady wdrożeń, nowych rozwiązań, zarządzania sytuacjami nietypowymi w miejscu pracy. Firma MSA Polska Sp. z o.o. zaprezentuje innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony przed upadkiem z wysokości.

Konferencja odbędzie się 26.04.2016 podczas targów SAWO, będzie trwać od godziny 14:00 do godziny 17:00. (Wschodni Hol Wejściowy Sala Zielona). Rejestracja rozpocznie się o godzinie 13:00.

Udział uczestników w wydarzeniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia za pomocą formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie konferencji.

Dowiedz się więcej o szczegółach konferencji i zarejestruj się już dziś!

http://bezpiecznapracanawysokosci.pl/

Zobacz jakie nowości MSA Polska zaprezentuje na SAWO i dowiedz się więcej o 5% rabacie:

http://pl.msasafety.com/targiSAWO