Spotkajmy się na targach SAWO!

| Wydarzenia

Będziemy obecni na targach SAWO, hala 3 stoisko 21 od 26 do 28 kwietnia w Poznaniu. Przyjdź i zobacz nasze produkty zapewniające bezpieczeństwo użytkowników w pracy.

Spotkajmy się na targach SAWO!

Od 26 do 28 kwietnia będziemy obecni na targach SAWO w Poznaniu, pokazując nasze produkty i innowacje. Serdecznie zapraszamy na stoisko 21 w Hali 3, aby mogli Państwo zapoznać się z najnowszym asortymentem naszych produktów stworzonych dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników.

Zaprezentujemy innowacje w wykrywaniu gazów, zabezpieczeniu przed upadkiem z wysokości, ochronie głowy, oczu, twarzy i słuchu a także ochronie dróg oddechowych.

W międzyczasie możecie Państwo śledzić nasze aktualizacje na Facebook.

Na targach SAWO będą mogli Państwo uzyskać więcej informacji na temat nowego detektora ALTAIR 5X PID i zapoznać się z nową funkcją komunikacji bezprzewodowej, w którą są teraz wyposażone wszystkie urządzenia ALTAIR 5X. Będzie można zobaczyć również produkty zapewniające ochronę przed upadkiem z wysokości. Warto sprawdzić najwygodniejsze na rynku więźby: Push-Key oraz Fas-Trac III do najpopularniejszych hełmów V-Gard. Nowe wizjery Arc Flash klasy 2 dopełniają rozwiązania MSA z zakresu ochrony głowy i twarzy dla elektryków. Rozwiązania zapewniające „ochronę 360°” są prezentowane w połączeniu z najnowszym systemem hełmów. Co więcej, będzie można zapoznać się z rodziną produktów PremAire — PremAire Combination Airline/Escape i PremAire Combination Airline/SCBA, które idealnie nadają się do zastosowania w ograniczonych przestrzeniach.

Dzięki przejęciu firmy Latchways przez MSA będą mogli Państwo zapoznać się z innowacyjnymi systemami zabezpieczającymi przed upadkiem z wysokości, między innymi pierwszym na świecie urządzeniem samohamownym MSA Latchways Mini PFL, które posiada innowacyjny amortyzator zlokalizowany wewnątrz urządzenia oraz PRD – osobistym urządzeniem ratowniczym, zintegrowanym z szelkami bezpieczeństwa. W razie upadku urządzenie zapewnia użytkownikowi możliwość bezpiecznego opuszczenie na ziemię. Warto również zobaczyć system Latchways Constant Force, który wykorzystując słupki Constant Force umożliwia budowanie systemów bez ingerencji w konstrukcję dachu. System ten oferuje całkowitą ochronę przed upadkiem z wysokości zarówno przy pracy w podparciu jak i przy ochronie przed upadkiem.

Zapraszamy na stoisko 21 w Hali 3, aby zobaczyć i przetestować nasze produkty!

Mamy też dla Państwa dobrą wiadomość !

Zapraszamy do odbioru kuponu rabatowego 5 % na zakupy powyżej 3000 zł, ważnego do 31.07.2016. W celu otrzymania kuponu należy wypełnić krótką ankietę, na stoisku podczas targów SAWO (stoisko 21 Hala 3), Kupon obowiązuje zarówno u partnerów dystrybucyjnych jak i MSA Polska Sp. z o.o. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.