Inteligentne tworzywa sztuczne smart plastic od igus® na targach Mach-Tool 2016!

| Wydarzenia

Jeżeli posiadają Państwo obrabiarki, stoisko firmy igus jest koniecznym punktem do odwiedzenia na mapie targów Mach-Tool 2016

Inteligentne tworzywa sztuczne smart plastic od igus® na targach Mach-Tool 2016!
Jeżeli posiadają Państwo obrabiarki, stoisko firmy igus jest koniecznym punktem do odwiedzenia na mapie targów Mach-Tool 2016, aby dowiedzieć się więcej na temat e-prowadników przewodów do każdego ruchu, przewodów do połączeń ruchomych, łożysk ślizgowych i przegubowych oraz łożysk liniowych stosowanych w branży obrabiarek. Tworzywa smart plastics przekazują informacje o swoim stanie podczas rzeczywistego użytkowania. Podłączone w sieć ułatwiają proaktywną konserwację, co przekłada się na wyższą wydajność maszyn i całego zakładu produkcyjnego klienta. Produkty firmy igus poinformują kiedy potrzebują wymiany lub konserwacji. Na stoisku igus® oczekiwać będą na Państwa inżynierowie, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wręczą drobny upominek. Targi odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy ulicy Głogowskiej 14 w Poznaniu, między 7 a 10 czerwca, a firmę igus można spotkać na stoisku 106 w hali 5G.

Produkty igus do sektora obrabiarek to:

  • długa żywotność i najniższa awaryjność
  • największe możliwe prędkości oraz przyspieszenia
  • odporność na korozję, brud, pył węglowy, środki chemiczne oraz bardzo niskie i wysokie temperatury
  • integracja wszystkich mediów ( energia, dane, węże hydrauliczne
    i pneumatyczne)
  • możliwość łatwego rozbudowywania dzięki modułowej konstrukcji

Podczas targów odbędzie się również rozstrzygnięcie polskiej nagrody vector®, która chce uhonorować wyjątkowe i interesujące aplikacje z wykorzystaniem e-systemów zasilania. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas Konferencji Prasowej przy Alei Lipowej we wtorek 7 czerwca o godzinie 14:30. Podczas ceremonii odbędzie się również losowanie 3 zestawów gadżetów.

Więcej na temat konkursu vector® www.igus.pl/vector

igus® na targach Mach-Tool...Stoisko 106, Hala 5G...smart plastics…inteligentne tworzywa sztuczne. Zapraszamy!