Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon 2017

| Wydarzenia

Mrozy trzymają, jak już dawno nie było, ale czas pomyśleć o tym, że zbliżają się: Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon 2017 W bieżącym roku odbędą się one w dniach od 14. do 17. marca na terenie Hali Expo XXI w Warszawie. To prestiżowe spotkanie profesjonalistów branży automatyki i pomiarów, na którym ASKOM pojawi się ze swoją ofertą usług, jako dostawca systemów automatyki, zarządzania produkcją MES oraz producent autorskiego systemu klasy SCADA Asix®.

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon 2017

Jak co roku przygotowaliśmy kilka nowości. Sądzimy, że warto zwrócić uwagę na nowe elementy naszego systemu Asix®, teraz w wersji 9:

  • nowy typ diagramów mapowych obsługujących funkcje GIS, z możliwością importu plików typu shapefile w formacie ESRI – ta nowość łączy funkcjonalność systemu SCADA oraz systemu geograficznej ewidencji i zarządzania infrastrukturą sieci dowolnego typu, co ma kluczowe znaczenie w procesie sterowania i nadzoru pracy sieci przemysłowych czy dystrybucyjnych, najczęściej w gazownictwie, gospodarce wodno-kanalizacyjnej, energetyce, ciepłownictwie, transporcie czy telekomunikacji,
  • nowy drajwer S7Opt, pozwalający na łączenie się ze sterownikami Simatic S7 1200 i S7-1500 z wykorzystaniem nazw symbolicznych zmiennych, który umożliwia automatyczną generację bazy definicji zmiennych, eliminując możliwość błędnych deklaracji, zwiększając jednocześnie wydajność komunikacji sterownik PLC - system Asix.

Więcej informacji na miejscu, gdzie doświadczeni specjaliści ASKOMu oczekiwać będą Państwa na stoisku L8 w hali 4, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania.
Miło nam będzie gościć Państwa.

UWAGA: wśród gości odwiedzających stoisko ASKOM, codziennie odbywać się będzie losowanie 1 licencji stacji inżynierskiej ASIX-WDUW.

Miejsce targów:
Centrum Targowe EXPO XXI
Warszawa-Wola
ul. Prądzyńskiego 12/14
stoisko L8 hala 4