Nowość -Detektor wielogazowy ALTAIR® 4XR.

| Wydarzenia

Detektor wielogazowy ALTAIR® 4XR przesyła dane w czasie rzeczywistym, oferując bezpieczeństwo i szybkość działania

Nowość -Detektor wielogazowy ALTAIR® 4XR.


Nowy detektor wielogazowy MSA ALTAIR 4XR przekazuje powiadomienia o zdarzeniach w czasie rzeczywistym za pomocą technologii Bluetooth. Ten wytrzymały i niezawodny detektor 4-gazowy ze sprawdzonymi czujnikami MSA XCell należy do najszybszych na świecie, a w połączeniu z aplikacją MSA ALTAIR Connect app może przesyłać powiadomienia tekstowe o alarmach do personelu nadzorującego, członków zespołu lub innych użytkowników. Konserwacja, wsparcie operacyjne oraz zgodność urządzenia umożliwiają szybkie przekazywanie danych; a przesyłanie powiadomień w czasie rzeczywistym o alarmach i zdarzeniach pozwala osiągnąć nowy poziom bezpieczeństwa.

Detektor wielogazowy ALTAIR 4XR jest jak dotąd najbardziej wytrzymałym detektorem gazu firmy MSA, odpornym na upadek z wysokości 7,5 m, o stopniu ochrony IP68 oraz spełniającym normy wojskowe (MIL-STD-810G), a także objętym 4-letnim okresem gwarancji.

Czujniki MSA XCell nie mają sobie równych na rynku. Umożliwiają szybsze reagowanie, krótszy czas kalibracji i dłuższą żywotność, pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze. Technologia ASIC zapewnia większą kontrolę, lepszą jakość działania, możliwość pracy z innymi urządzeniami bezpośrednio po podłączeniu, większą odporność radiową RF, a także ostrzega o końcu okresu żywotności czujnika w celu zminimalizowania przestojów i wymian.
W celu uzyskania informacji, należy skontaktować się z lokalnym partnerem dystrybucyjnym firmy MSA lub wejść na stronę MSAsafety.com.

Dowiedz się więcej: http://pl.msasafety.com/Mierniki-przeno%C5%9Bne/Wielogazowe/DETEKTOR-WIELOGAZOWY-ALTAIR%C2%AE-4XR/p/000080001600001026

Link do ulotki: http://s7d9.scene7.com/is/content/minesafetyappliances/08-5382_ALTAIR-4XR_Leaflet_PL