Asix Mobile Produktem Roku 2016 wg Control Engineering Polska

| Wydarzenia

Pragniemy poinformować Państwa o zwycięstwie naszego produktu Asix Mobile w konkursie „Produkt Roku 2016" w kategorii „Mobilne aplikacje", organizowanym przez redakcję magazynu Control Engineering Polska. W nawiązaniu do tradycji ubiegłych lat, koronnym celem konkursu jest promocja najlepszych produktów i rozwiązań, mających zastosowanie w zakładach przemysłowych w Polsce. Oceniane są zarówno produkty krajowe jak i zagraniczne; nowe, ulepszone lub istotnie zmodyfikowane w stosunku do wersji poprzedniej.

Asix Mobile Produktem Roku 2016 wg Control Engineering Polska

Asix Mobile stanowi rozszerzenie zestawu narzędzi i programów dostępnych w ramach systemu wizualizacji i kontroli procesów Asix o funkcjonalności dedykowane dla wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych typu smartfon lub tablet. Łatwy dostęp do danych, szybkie dostosowywanie prezentacji do własnych potrzeb, funkcje sterowania i bezpieczeństwo komunikacji, to główne cechy Asix Mobile.

Więcej informacji na temat Asix Mobile znajdą Państwo na naszej witrynie: http://www.asix.com.pl/pl/o_asixie/asix_mobile/