Targi Automaticon 2017

| Wydarzenia

W dniach 14 - 17 marca 2017 roku na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI odbyły się XXIII Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów "Automaticon 2017". Jak co roku nie mogło zabraknąć tam reprezentacji naszej firmy z najnowszymi produktami dedykowanymi dla automatyzacji przemysłu: mechatronicznym systemem szkoleniowym mMS 4.0, zintegrowanym systemem pomiarowym IMS-A, serwonapędami IndraDrive CS i sterownikiem PLC z serii XM sterowanymi za pomocą oprogramowania LabView, platformą Open Core Engineering dla napędów (Eclipse), falownikiem EFC oraz bezprzewodowymi wkrętarkami Nexo.

Targi Automaticon 2017

Szczególną popularnością wśród zwiedzających cieszył się modułowy mechatroniczny system szkoleniowy mMS 4.0 umożliwiający montaż kostek na linii składającej się z trzech stanowisk roboczych: magazynu półproduktów, prasy pneumatycznej lub hydraulicznej oraz magazynu wysokiego składowania. System Szkoleniowy mMS 4.0 został nagrodzony w kategorii "Nowe Maszyny i Technologie" w konkursie Produkt Roku 2016 organizowanym przez miesięcznik "Napędy i Sterowania"

Już od 23 lat targi AUTOMATICON są największym w Polsce profesjonalnym forum producentów i odbiorców automatyki przemysłowej. Prezentowane są na nich osiągnięcia w dziedzinie automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. W tegorocznej edycji wzięło udział 309 wystawców, w tym 720 firm, na łącznej powierzchni 10,5 tys. m².

Bosch Rexroth
www.boschrexroth.pl