15-lecie Tekniska Polska

| Wydarzenia

Miło nam poinformować, że rok 2017 jest szczególnym dla firmy Tekniska Polska, ponieważ właśnie w sierpniu bieżącego roku obchodzimy 15-lecie naszej działalności.

15-lecie Tekniska Polska

Miło nam poinformować że rok 2017 jest szczególnym dla firmy Tekniska Polska, ponieważ właśnie w sierpniu bieżącego roku obchodzimy 15-lecie naszej działalności. Od samego początku naszej działalności dostarczamy bezkompromisowe jakościowo rozwiązania z obszaru transmisji danych, dzięki temu dziś  do grona naszych stałych klientów możemy zaliczyć największe i najbardziej wymagające przedsiębiorstwa, będące liderami na rodzimym rynku.

W swojej 15-letniej działalności osiągaliśmy liczne sukcesy i otrzymywaliśmy wiele znaczących nagród, a naszych specjalistów cytują największe czasopisma branżowe w Polsce. Dla setek odbiorców, którzy nam zaufali, jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym i to właśnie dzięki naszym Klientom i Partnerom działamy nieprzerwanie i z pasją już 15 lat.

Wszystkim naszym Klientom i Partnerom serdecznie dziękujemy za wieloletnią, owocną współpracę i życzymy sobie i pozostałym kolejnych lat sukcesu oraz realizacji wszelkich założonych celów !!!

Zespół Tekniska Polska