Nowe uprzęże bezpieczeństwa V-FORM™ firmy MSA

| Wydarzenia

Uprząż bezpieczeństwa V-FORM™ firmy MSA podnosi poprzeczkę jako doskonałe, precyzyjne rozwiązanie

Nowe uprzęże bezpieczeństwa V-FORM™ firmy MSA

W kwietniu 2017 firma MSA wprowadziła na rynek uprząż bezpieczeństwa V-FORM: zabezpieczenie przed upadkiem wyróżniające się ponadprzeciętnymi parametrami i konkurencyjną ceną. Uprzęże oferują cechy i zalety, które umacniają pozycję naszej firmy jako wiodącej marki w dziedzinie środków ochrony indywidualnej. Produkt zapewnia użytkownikom wygodę i pewność, że wybrali niezawodną uprząż bezpieczeństwa o długim okresie żywotności wynoszącym 10 lat.

Uprząż V-FORM to pierwszy dostępny produkt z nowej serii V, której nazwa pochodzi od opracowanego przez MSA w roku 1962 słynnego hełmu ochronnego V-Gard® , któremu zaufały dziesiątki milionów użytkowników sprzętu ochronnego na całym świecie.

Dostępne dla wszystkich uprzęże V-FORM doskonale się  sprawdzą i zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa pracy na wysokości dzięki najwyższym na rynku standardom zapewnianym przez firmę MSA za konkurencyjną cenę.

Zaprojektowane jako wygodne, lekkie i łatwe w użyciu uprzęże V-FORM łączą prostotę z bezpieczeństwem, zapewniając solidne mocowanie zapięć, oferujących ponadto szybkie zdejmowanie. Intuicyjna konstrukcja gwarantuje prawidłowe założenie zarówno za pierwszym jak i za każdym kolejnym razem.

Szczególne cechy:

·         możliwość wyboru: 3- albo 5-punktowej regulacji

·         wskaźnik upadku o dobrej widoczności, informujący czy sprzęt został użyty podczas upadku

·         pas miednicy, zapewniający bardziej równomierne rozłożenie ciężaru

·         dopuszczone do obciążenia 140 kg

·         łatwe zakładanie i komfort pracy przez cały dzień

·         nowoczesne rozwiązania podczas produkcji i materiały zapewniające trwałość

·         etykiety wyposażone w specjalny pokrowiec ochronny

·         okres żywotności do 10 lat

Produkt jest już dostępny – dodatkowe informacje można uzyskać w języku angielskim pod numerem telefonu +44 (0)1380 732700 lub na stronie internetowej MSAsafety.com.