ENERGETAB 2017

| Wydarzenia

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie

ENERGETAB 2017

ASKOM ma przyjemność poinformować, że już niedługo, we wrześniu, weźmie udział w Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2017, Bielsko-Biała 12-14 września 2017. To nasz debiut na tej, jakże szacownej i popularnej imprezie. Dlatego z pewną tremą wystąpimy tam po raz pierwszy, mając nadzieję, że nasze stoisko (pawilon E, stanowisko 17) zostanie przez Państwa dostrzeżone i odwiedzone.


Z przyjemnością pokażemy Państwu naszą ofertę w zakresie systemów IT dla energetyki, popartą wieloletnim doświadczeniem w tej branży, proponując jednocześnie nasz autorski pakiet wizualizacji Asix®.Evo, którego zalety doceniono w bez mała 10 000 realizacji.


Tym, którzy już znają nasz system Asix®.Evo powiemy, co nowego przygotowaliśmy i w jakim kierunku zmierzamy. Z całą pewnością będą to ciekawe i inspirujące informacje. Dla tych, którzy nie znają naszego pakietu, będą one zaskoczeniem i przyczynkiem do pytania „Dlaczego jeszcze go nie stosujemy?”.


Przedstawimy także naszą ofertę w dziedzinie systemów MES oraz integracji systemów automatyki przemysłowej.


UWAGA: wśród gości odwiedzających stoisko ASKOM, codziennie odbywać się będzie losowanie 1 licencji stacji inżynierskiej ASIX-WDUW.