Tekniska Polska Sp. z o. o. na Energetab 2017

W dniach 12-14 września zapraszamy do odwiedzenia nas i spotkania z naszymi specjalistami na 30 Międzynarodowych Energetycznych Targach Energetab.
Posłuchaj
00:00

W tym roku Tekniska Polska możecie Państwo znaleść w hali W na stoisku nr 29.Tematyką wiodącą naszego stoiska będą zagadnienia cyberbezpieczeństwa oraz propozycje rozwiązań sieciowych dla energetyki. Cyberbezpieczeństwo w obliczu tegorocznych kampanii malware, nabiera szczególnego znaczenia w oczach osób decydujących o inwestycjach w infrastrukturę sieciową, a rosnąca świadomość zagrożeń wśród użytkowników sieci przemysłowych nakazuje kierować zainteresowanie w stronę metod i narzędzi przeznaczonych do zabezpieczania zasobów sieciowych. Technologie oferowane przez Tekniska Polska umożliwiają stworzenie linii defensywnych o wysokiej skuteczności, dzięki którym można zabezpieczyć mienie i informacje o znacznej wartości oraz uchronić zakłady przemysłowe przed potencjalnymi stratami wynikającymi z zakłócania procesów przemysłowych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i spotkania z naszymi specjalistami.

Zapraszamy Serdecznie !!!

Zespół Tekniska Polska



Fiix – system CMMS do cyfrowego zarządzania utrzymaniem ruchu w każdym środowisku przemysłowym

Systemy CMMS wciąż są kojarzone z rozwiązaniami dedykowanymi wyłącznie największym zakładom przemysłowym. Tymczasem wyzwania związane z zarządzaniem utrzymaniem ruchu występują również w mniejszych przedsiębiorstwach, dysponujących zaledwie kilkoma maszynami.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów