V Konferencja Użytkowników GE Digital: W drodze do Przemysłu 4.0

| Wydarzenia

Konferencja poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom do zarządzania produkcją z wizytą referencyjną w należącym do Grupy Żywiec, Arcyksiążecym Browarze w Żywcu. 26-27 października

V Konferencja Użytkowników GE Digital: W drodze do Przemysłu 4.0

Zapraszamy do udziału w V Jubileuszowej Konferencji Użytkowników GE Digital. 

26-27 października

Lipowa/Żywiec

Wydarzenie zrzesza specjalistów z dziedziny szeroko pojętego zarządzania i optymalizacji produkcji oraz osoby, które poszukują nowej wiedzy i inspiracji w tym temacie.

Program konferencji współtworzony jest przez praktyków - użytkowników oprogramowania GE Digtial. Wśród prelegentów wymienić należy przedstawicieli m. in. firm: AVON OPERATIONS POLSKA, GUARDIAN CZĘSTOCHOWA, PERŁA - BROWARY LUBELSKIE, SPÓŁDZIELCZA MLECZARNIA SPOMLEK, GE POWER CONTROLS.

Tegoroczna konferencja skupiać będzie się na zagadnieniach, wskazanych przez uczestników poprzedniej edycji, jako najistotniejsze do wdrożenia koncepcji Przemysłu 4.0 w życie (m.in., mobilność, raportowanie produkcji, cyberbezpieczeństwo, nowoczesny system MES)

Ponadto w programie: 

  • Autentyczne historie wdrożeń systemów: SCADA, MES, ARCHIWIZACJI  I RAPORTOWANIA PRODUKCJI
  • Możliwości najnowszej wersji jednego z wiodących na rynku systemów SCADA: GE iFIX 5.9
  • Innowacyjna platforma Predix w praktyce

Integralnym elementem konferencji jest wizyta referencyjna w należącym do Grupy Żywiec, Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu – jednym z najnowocześniejszych browarów w Polsce i Europie.

Konferencje Użytkowników GE Digital to do tej pory:

- 4 edycje

- 240 uczestników

- 8 godzin wizyt referencyjnych

- 25 godzin prelekcji

- nieskończona ilość inspiracji

Zainspiruj się historiami wdrożeń systemów do zarządzania produkcją (SCADA, MES, archiwizacja, raportowanie produkcji i in.) i poznaj sprawdzone sposoby na wdrożenie koncepcji Przemysłu 4.0  w Twoim zakładzie!

ZAPISY i AGENDA: www.vix.com.pl/konferencja