MSA na targach SAWO 2018

| Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy Państwa na targi SAWO 2018 – Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa, które odbędą się w dniach 24 -26 kwietnia w Poznaniu.

MSA na targach SAWO 2018

Wymogi bezpieczeństwa są coraz wyższe, a co za tym idzie rośnie również zapotrzebowanie na wysokiej jakości technologię bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo dla nas jest priorytetem i wiemy jakie, to jest ważne dla Państwa. W związku z tym firma MSA zaprezentuje na targach SAWO  w Poznaniu swoje zaangażowanie w osiąganiu coraz wyższych standardów bezpieczeństwa, pokazując szeroką gamę innowacyjnych i zintegrowanych urządzeń stworzonych dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników. Serdecznie zapraszamy na stoisko 48 w hali 3, od 24 do 26 kwietnia.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie pracowników, działających w branży przemysłowej, na urządzenia zabezpieczające przed upadkiem z wysokości, które są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zastosowaniom, firma MSA stworzyła i nieustannie rozwija rodzinę produktów V-series, którą będą mogli Państwo zobaczyć na targach SAWO. Do rodziny produktów V-series należą urządzenia samohamowne m.in. V-TEC 1.8m PFL, V-Tec 6m SRL, V-SHOCK 1.8m Mini PFL oraz szelki bezpieczeństwa V-FORM i V-FIT. Ponadto, będą mogli Państwo zobaczyć nasze nowe linki bezpieczeństwa: linki z amortyzatorem, ograniczające i ustalające pozycję podczas pracy.

Na targach SAWO pokażemy także nasze innowacyjne detektory gazu m.in. nasz nowy, niezawodny i wytrzymały detektor ALTAIR 4XR, najbardziej zaawansowany detektor czterogazowy z wbudowaną technologią Bluetooth. Jest to jak dotąd najbardziej wytrzymały detektor gazu firmy MSA, odporny na upadek z wysokości 7,5 metra,o stopniu ochrony IP68 oraz spełniający normy wojskowe (MIL- STD-810G), a także objęty 4-letnim okresem gwarancji. Urządzenie ALTAIR 4XR może ponadto dostarczać członkom zespołu, przełożonym, kierownikom ds. bezpieczeństwa oraz innym osobom informacje o zdarzeniach przesyłane w czasie rzeczywistym. Będą mogli Państwo uzyskać również więcej informacji na temat detektora gazu ULTIMA X5000, wyposażonego w zaawansowany wyświetlacz OLED ze sterowaniem dotykowym, dwa wejścia czujników oraz opatentowanymi przez MSA czujnikami XCell® z nową technologią TruCal®. Zaprezentujemy także technologię ELDS, która eliminuje fałszywe alarmy i zapewnia jednocześnie szybsze oraz bardziej wiarygodne wykrywanie niebezpiecznych gazów.

Zapraszamy też do obejrzenia naszej rodziny hełmów V-Gard, w tym naszych nowych hełmów V-Gard 930 oraz 950, które stały się bardzo popularnym środkiem ochrony w przemyśle budowlanym oraz sektorze usług wodno-kanalizacyjnym. Hełm V-Gard 930 zapewnia zbilansowaną, nowoczesną, niskoprofilową i zintegrowaną ochronę głowy i oczu – w jednym produkcie. Natomiast hełm  V-Gard 950 zapewnia zbilansowaną i lekką zintegrowaną ochronę głowy i twarzy – w jednym produkcie. Hełm ten jest wyposażony w osłonę twarzy certyfikowaną do ochrony przed łukiem elektrycznym zgodnie z GS-ET-29 klasa 1. V-Gard 950 został zgłoszony do Złotego Medalu MTP, czekamy obecnie na wyniki.

Co więcej, będzie można zapoznać się z rodziną produktów PremAire - PremAire Combination Airline/Escape i PremAire Combination Airline/SCBA, które idealnie nadają się do zastosowania w ograniczonych przestrzeniach.

Zapraszamy na nasze stoisko (Hala 3, Stoisko 48), aby zobaczyć produkty w użyciu. Będą mogli Państwo również przenieść się w wirtualny świat i przetestować nasze produkty w różnych środowiskach pracy za pomocą wirtualnej rzeczywistości.

Czekamy na Państwa !

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie: MSAsafety.com

O firmie MSA

Założona w 1914 roku firma MSA jest światowym liderem w tworzeniu, produkcji i dostawie produktów zabezpieczających, które służą do ochrony osób oraz infrastruktury zakładów. Wiele produktów MSA stanowi połączenie układów elektronicznych i mechanicznych oraz zaawansowanych materiałów, co pozwala na ochronę użytkowników przed sytuacjami niebezpiecznymi lub zagrażającymi życiu. Oferowana przez firmę kompleksowa gama produktów jest wykorzystywana przez pracowników na całym świecie w różnorodnych branżach, m.in. w pożarnictwie, w przemyśle ropy naftowej, gazu i petrochemii, w budownictwie, górnictwie i służbach komunalnych, a także przez wojsko. Najważniejsze z oferowanych produktów to m.in. niezależne aparaty oddechowe, stacjonarne systemy wykrywania gazu i płomieni, ręczne detektory gazu, systemy ochrony głowy, urządzenia zabezpieczające przed upadkiem i kamery termowizyjne.

Firma MSA, z siedzibą w Cranberry Township na północ od Pittsburgha w Pensylwanii, ma roczny przychód ze sprzedaży w wysokości ok. 1,2 miliarda USD, posiada zakłady produkcyjne w USA, Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej oraz 42 lokalizacje na całym świecie