Nasi Eksperi na konferencji Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w Zakładach Produkcyjnych

Jest to wydarzenie branżowe czyli okazja do dyskusji na temat planowanych inwestycji m. in. w zakładach produkcyjnych.
Posłuchaj
00:00

Miło nam poinformować, że już 25 kwietnia w Krakowie w Hotelu Swing weźmiemy udział  w Konferencji „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w Zakładach Produkcyjnych” organizowanej przez Firmę Axon Media. Jest to wydarzenie branżowe czyli okazja do dyskusji na temat planowanych inwestycji m. in. w zakładach produkcyjnych. Na naszym stoisku do Państwa dyspozycji w tym dniu będą Inżynierowie z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy odpowiedzą na trudne pytania związane z problematyką wdrażania/inwestowania w komputery i obudowy przemysłowe, karty flash, a także kwestiami wsparcia technicznego na etapach realizacji projektu. Podczas tego wydarzenia zaprezentujemy przykład personalizowanej szafki zintegrowanej przez naszą firmę, komputer Boxer 6640M, model OMNI-2215-BT czy miniaturowe komputery UP Board. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia.

csi.pl

Szafa wydawcza JotKEl

Nowoczesny przemysł stanowi szczególne wyzwanie dla gospodarki magazynowej. Duże znaczenie ma zwłaszcza pozyskanie informacji zwrotnej o aktualnym stanie zasobów, co umożliwia optymalizację dostaw. Dobrze zorganizowana gospodarka magazynowa zapewnia ciągłość produkcji, a to bezpośrednio wpływa na redukcję kosztów postojów. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom i bazując na prawie 50-letnim doświadczeniu, firma JotKEl stworzyła system automatycznych mebli wydawczych.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów