WObit - doceniony za jakość

| Wydarzenia

Firma WObit podczas XX edycji konkursu o Wielkopolską Nagrodę Jakości otrzymała Nagrodę Specjalną „Filary TQM” za wieloletnie doskonalenie w zarządzaniu przez jakość.

WObit - doceniony za jakość

Wydarzeniem obchodów VII Dni Pracy Organicznej, poświęconych Ignacemu Janowi Paderewskiemu w 100-lecie Powstania Wielkopolskiego, była uroczysta gala, która odbyła się 24 kwietnia w historycznych wnętrzach Bazaru Poznańskiego.

Tego dnia wręczono Wawrzyny Pracy Organicznej – wyróżnienia dla osób i organizacji, które swoim wkładem inicjują rozwój gospodarczy, kulturowy i społeczny regionu oraz ogłoszono wyniki XX edycji Konkursu o Wielkopolską Nagrodę Jakości.

W tym roku Prezydium Komitetu Wielkopolskiej Nagrody Jakości przyznało firmie WObit nie tylko prawo posługiwania się certyfikatem jakości na kolejne lata, lecz również Nagrodę Specjalną „Filary TQM" za wieloletnie doskonalenie w zarządzaniu przez jakość.

Nagrodę odebrała Katarzyna Ober - Degórska, Współwłaściciel, Dyrektor Jakości, ZZL i Organizacji w firmie WObit.

WObit nieprzerwanie od 2005 roku bierze udział w konkursie jakości organizowanym przez Wielkopolski Instytut Jakości w Poznaniu.

Co dwa lata firma poddawana jest szczegółowemu audytowi zewnętrznemu, podczas którego weryfikowane są najdrobniejsze aspekty jej działalności, we wszystkich filarach zarządzania.

Przyznanie Nagrody Specjalnej „Filary TQM" to coś więcej niż wygrana w konkursie jakości.

To docenienie przez znamienite gremium kapituły konkursu, nieustanne, wieloletnie dążenie do podwyższania jakości w każdym obszarze funkcjonowania firmy.

Filarem TQM został nagrodzony cały Zespół firmy WObit – osoby zarządzające oraz pracownicy. To dzięki pracy zespołowej, determinacji i zaangażowaniu z roku na rok następuje zauważalny wzrost rozwoju i efektywności firmy.

Ustawiczne dążenie do totalnej jakości jest sposobem zastosowania całokształtu uzdolnień, kompetencji i cech człowieka pracującego, czego WObit jest przykładem.

TQM nakłada na firmę obowiązek utrzymania standardu jakości we wszystkich płaszczyznach jej działalności – zapewniamy, że firma WObit nie spocznie na laurach.

Źródło zdjęcia tytułowego: UM Pniewy