Tekniska Polska Sp. z o. o. na "Dniu Nauki i Przemysłu -VIII edycja!"

| Wydarzenia

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas w najbliższy piątek podczas wydarzenia Dzień Nauki i Przemysłu-VIII edycja! w Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Gliwice" Pokażemy atrakcyjne nowości, a o

Tekniska Polska Sp. z o. o. na "Dniu Nauki i Przemysłu -VIII edycja!"

W piątek 25 maja w Parku Naukowo-Technologicznym „Technopark Gliwice" odbędzie się VIII edycja „Dnia Nauki i Przemysłu". Jest to impreza gromadząca zarówno przedsiębiorstwa takich branż jak: automatyka, robotyka, informatyka, czy biotechnologia, jak i uczelnie wyższe, instytucje naukowo-badawcze, jednostki naukowe i studenckie koła naukowe wielu uczelni.

W tym roku Tekniska Polska ma przyjemność również uczestniczyć w wydarzeniu w charakterze wystawcy. Prezentować będziemy innowacyjne przemysłowe rozwiązanie sieciowe systemów infrastruktury krytycznej – platformę Xtran. Rozwiązanie przeznaczone dla krytycznych przemysłowych sieci transportowych, bazujące na technologii MPLS-TP - następcy funkcjonujących jeszcze od lat 90-tych XXw systemów SDH. Tekniska Polska, jako jeden z liderów rynku przemysłowych systemów transmisyjnych wprowadziła technologie MPLS do oferty z myślą o stworzeniu platformy komunikacyjnej dla coraz bardziej wymagających systemów jak systemy sterowania ruchem kolejowym zgodne z wymaganiami ERTMS, systemy szkieletowe sieci przemysłowych dla energetyki, gazownictwa, przemysłu wydobywczego i innych gałęzi przemysłu wykorzystujących sieci rozległe.

Innym z kluczowym obszarów działań naszej firmy jest cyberbezpieczeństwo sieci OT. W trakcie Dnia Nauki i Przemysłu do dyspozycji będzie nasz specjalista z zakresu cyberbezpieczeństwa, który przybliży wszystkim zainteresowanym temat cyberbezpieczeństwa i zpobiegania atakom na sieci OT oraz odpowie na pojawiające się pytania.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, dlatego gorąco zachęcamy wszystkich do uczestnictwa. Odwiedzający nasze stoisko, którzy polubią nasz profil na Facebooku będą mogli odebrać sympatyczne nagrody które podniosą poziom ich osobistego cyberbezpieczeństwa