Tekniska Polska Mecenasem konferencji Infrasec Forum 2019

| Wydarzenia

Tekniska Polska - ekspert cyberbezpieczeństwa przemysłowego sprawuje mecenat nad konferencją Infrasec Forum 2019 w dniach 20-21.02.2019. Zapraszamy na naszą sesję ekspercką.

Tekniska Polska Mecenasem konferencji Infrasec Forum 2019

Zapraszamy do udziału w konferencji i warsztatach InfraSEC Forum 2019, które odbędą się w Warszawie w hotelu Airport Hotel Okęcie.
Konferencja składająca się z sesji plenarnych oraz sesji roundtables odbędzie się w dniu 20 lutego 2019 natomiast towarzyszące konfrerencji warsztaty praktyczne będą miały miejsce w dniu następnym.

Tekniska Polska poprowadzi sesję ekspercką w formule "round table".  Sesja zatytułowana

Struktura procesu zarządzania cyberbezpieczeństwem - projektowanie architektury i strategii dostosowanej do potrzeb i ograniczeń sieci przemysłowych OT.

Odpowie na zawsze aktualne pytania:

Jak identyfikować zagrożenia? Jakie są powiązania pomiędzy topologią sieci a podatnością i identyfikacją zagrożeń? Jakie są różnice w podejściu do ochrony sieci pmiędzy sieciami IT i OT?
Jak działają systemy IDS? Czy są to systemy idealne i samowystarczalne? W jaki sposób przełożyć wymagania ustawy na praktykę implementacji systemów IDS?
Czy systemy IPS mogą być implementowane w sieciach OT?Szczegóły dotyczące konferencji, uczestników oraz agendę znajdą Państwo na stronach wydarzenia: https://infrasecforum.pl/