Tekniska Polska na Europejskim Forum Taborowym 2019

| Wydarzenia

21 marca w Warszawie w hotelu Mariott, Tekniska w roli uczestnika konferencji

Tekniska Polska na Europejskim Forum Taborowym 2019

Tekniska Polska - lider rynku rozwiązań komunikacyjnych przeznaczonych dla odbiorców z branży kolejowej weźmie udział w jednej z największych konferencji organizowanych dla tego sektora gospodarki.

Europejskie Forum Taborowe jest największą w środkowo-wschodniej Europie konferencją poświęconą rynkowi produkcji i modernizacji taboru kolejowego. Konferencja co roku podejmuje tematykę planowanych w regionie zakupów i inwestycji oraz nowoczesnych technologii i innowacyjności w konstruowaniu i utrzymaniu pojazdów kolejowych, zwłaszcza w odniesieniu do zużycia energii i designu podzespołów.

Więcej informacji na temat rozwiązań Tekniska Polska dedykowanych dla rynku kolejowego można znaleźć na naszych stronach www:

najlepsze na świecie rozwiązania on-board z certyfikatem EN 50155 do stosowania w taborze kolejowym , w tym systemy bezprzewodowe

rozwiązania trackside z certyfikatem EN 50121-4 przeznaczone do stosowania w aplikacjach przytorowych

platforma przemysłowych sieci szkieletowych X-Tran MPLS-TP przeznaczona m.in. do tworzenia infrastruktury sieciowej dla systemów Sterowania Ruchem Kolejowym (SRK)

Szczegóły dotyczące samej konferencji można znaleźć na stronach organizatora: https://www.tor-konferencje.pl/wydarzenia/konferencje/europejskie-forum-taborowe-2019-634.html