Bilet na CyberTek = szansa na wygranie książki “Hacking Exposed: Industrial Control Systems”

Posłuchaj
00:00

Zarejestrowałeś się na CyberTek? Możesz wygrać książkę "Hacking Exposed: Industrial Control Systems", której współautorem jest Clint Bodungen, guru cyberbezpieczeństwa OT! 

Każdy bilet to szansa na wygranie 1 egzemplarza! Uwaga! Zgłaszając własną propozycję tematu do dyskusji >>> https://cybertek.com.pl/tworz-cybertek/ <<< zwiększasz swoją szansę na wygraną! 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas konferencji CyberTek.

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów