Zaplanuj czerwiec z Axon Media. Dwa wydarzenia dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych!

| Wydarzenia

Szykuje się intensywny konferencyjno-szkoleniowy czerwiec z Axon Media. W Rzeszowie odbędą się wydarzenia z zakresu innowacji, nowych technologii i optymalizacji produkcji, których nie można przegapić

Zaplanuj czerwiec z Axon Media. Dwa wydarzenia dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych!

Szykuje się intensywny konferencyjno-szkoleniowy czerwiec z Axon Media. W Rzeszowie odbędą się wydarzenia z zakresu innowacji, nowych technologii i optymalizacji produkcji, których nie można przegapić.

 

Formuła spotkań Axon Media składa się z części konferencyjnej i praktycznych warsztatów, którym towarzyszy networking w strefie ze licznymi stoiskami konsultacyjnymi, co jest niewątpliwym wyróżnikiem cyklu tych wydarzeń.

 

Pierwszą Konferencję Techniczną „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” zaplanowano na 12 czerwca. Podczas niej poznamy praktyczne sposoby na prowadzenie płynnej i bezawaryjnej produkcji oraz uzyskanie znaczących oszczędności w przedsiębiorstwie.

Zapraszamy również na warsztaty, podczas których eksperci opowiedzą o sposobach zarządzania energią w zakładach produkcyjnych, a także praktycznej części zagadnień związanych z interfejsem komunikacyjnym IO-Link.

 

Kolejne spotkanie „Automatyzacja i technika napędowa w zakładach produkcyjnych” odbędzie się 13 czerwca i skupi praktyków z doświadczeniem w najnowszych wdrożeniach oraz wiedzą o aktualnych trendach i technologiach. W trakcie warsztatów omówione zostaną podstawowe zagadnienia związane z diagnostyką maszyny w oparciu o diagnostykę drganiową.

 

Wydarzenia odbywają się pod Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowej Izby Gospodarczej oraz Urzędu Miasta Rzeszowa.

Więcej informacji oraz rejestracja na: wwww.KonferencjeTechniczne.pl