Dwie nagrody German Brand Award 2019 dla wyjątkowej marki

| Wydarzenia

Dwie nagrody German Brand Award 2019 dla wyjątkowej marki

Wyjątkowość nowej tożsamości naszej marki została właśnie oficjalnie potwierdzona. W konkursie German Brand Award 2019 zdobyliśmy złoto jako najlepsza marka w kategorii: „Przemysł, maszyny i inżynieria” oraz Nagrodę Zwycięzcy w kategorii: „Tożsamość korporacyjna”. Te dwie nagrody potwierdzają, że marka Rexroth jest wyjątkowa, nowoczesna i przyszłościowa. Co więcej, w pełni odzwierciedla ona hasło:

WE MOVE. YOU WIN.

Budowanie marki

Zmodernizowaliśmy komunikację oraz wizerunek naszej marki poprzez wprowadzenie w roku 2018 nowego logo, barw, nowej tożsamości korporacyjnej oraz hasła: „We create movement“. Nowa komunikacja marki zwraca uwagę na najważniejsze trendy w inżynierii mechanicznej i przemysłowej. Nowe logo firmy zostało stworzone szczególnie z myślą o mediach cyfrowych. Jego ruchomy model na smartfonach i tabletach fascynuje użytkowników, ale może być także w efektywny sposób wykorzystywany na budynkach, pomieszczeniach oraz w materiałach drukowanych. Najnowszy znak towarowy „rexroth“ w połączeniu z „A Bosch Company“ pokazuje naszym klientom, dostawcom i konkurentom, że należymy do większej grupy, ale prowadzimy działalność niezależnie. Marka Rexroth firmuje przyszłościowe rozwiązania, które są bezpiecznie, wydajne i inteligentne: WE MOVE. YOU WIN.

Ustanawianie standardów

Nagroda German Brand Award to wyjątkowe wyróżnienie za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie zarządzania marką. Konkurs jest organizowany przez Niemiecki Instytut Marek powołany przez Niemiecką Radę Wzornictwa oraz firmę konsultingową GMK Markenberatung. Niemiecka Rada Wzornictwa jest jednym z najważniejszych światowych centrów kompetencji w zakresie komunikacji i transferu wiedzy we wzornictwie.

Niezależne jury składa się z najwyższej klasy ekspertów w dziedzinie strategii marek. Przyznają oni nagrody w kategoriach „Doskonałe marki“ dla produktów i marek w poszczególnych branżach oraz „Doskonałość w strategii i tworzeniu marki“ za najlepsze kampanie, koncepcje i strategie w poszczególnych dyscyplinach. Kryteria oceny niezależnego jury obejmują m.in. typ marki, odróżnianie się od konkurencji, znaczenie dla grupy docelowej, jakość wzoru prezentacji marki, stopień innowacyjności i trwałość.

Uczestnicy konkursu są nominowani przez Niemiecką Radę Wzornictwa lub zgłaszają się z własnej inicjatywy. Nagrody German Brand Award są przyznawane raz w roku i mają bardzo duże znaczenie w przemyśle. Te nagrody pokazują, że ponowne wprowadzenie marki Rexroth to spektakularny sukces, a zarazem istotny wkład w sukces całej firmy. Niezależne jury potwierdziło: Marka Rexroth firmuje przyszłościowe rozwiązania, które są bezpiecznie, wydajne i inteligentne.

 

My WYGRYWAMY. Nie jedną, ale dwie nagrody:

  • German Brand Award 2019 - ZŁOTA nagroda w kategorii Doskonałe marki - Przemysł, maszyny i inżynieria. 
  • German Brand Award 2019 - ZWYCIĘZCA w kategorii Doskonałość w strategii i tworzeniu marki - Tożsamość korporacyjna.