Pokaz wyjątkowergo rozwiązania do tworzenia sieci szkieletowych

| Wydarzenia

W czasie trwania targów, cyklicznie, będziemy prezentowali nowoczesne, wieloserwisowe rozwiązanie do tworzenia rozległych sieci szkieletowych i transportowych dla energetyki ale także innych branż.

Pokaz wyjątkowergo rozwiązania do tworzenia sieci szkieletowych

Przyjazny. Dopasowany. Bezpieczny. Tymi trzema określeniami można w skrócie opisać to najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązanie - XTRAN, bazujące na najnowocześniejszych technologiach telekomunikacyjnych, takich jak MPLS-TP.

Specjalnie dla Państwa, w czasie trwania targów Energetab 2019, będziemy prezentowali pla􀆞ormę XTran opracowaną specjalnie na potrzeby zastosowań przemysłowych. Umożliwia ona stworzenie zorientowanej na połączenia sieci, która realizuje agregację wielu usług, jest łatwa w utrzymaniu, wielozadaniowa i zdolna do pracy w najtrudniejszych warunkach środowiskowych.

Idea pla􀆞ormy XTran opiera się na węzłach sieci/kasetach połączonych poprzez infrastrukturę światłowodową o prędkościach od 1 Gbps do 40 Gbps. Możliwe jest również wykorzystanie kabli miedzianych przy użyciu technologii SHDSL. Wszystkie urządzenia końcowe dołączone są do węzłów sieciowych, a do realizacji poszczególnych usług dedykowana jest określona część infrastruktury i jej zasoby. Umożliwia to realizację wszystkich usług w pojedynczej sieci fizycznej, jednocześnie gwarantując ich wzajemną separację Jest to rozwiązanie bezpieczne i ekonomiczne. Konfiguracja i monitorowanie odbywają się za pośrednictwem graficznego, centralnego systemu zarządzania typu „wskaż i kliknij” o nazwie TXcare.

Zainteresowanych dogłębną wiedzą na temat technologii MPLS-TP, "sieci jutra", zapraszamy do rejestracji uczestnictwa na naszej stronie internetowej: 

https://tekniska.pl/32-targi-energetab-2019/

Spotkajmy się na targach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w hali W na stoisku nr 30.

Zespół Tekniska Polska