Tekniska Polska, podsumowanie 2019

| Wydarzenia

Podsumowanie działalności Tekniska Polska w roku 2019 zawarte w krótkim filmie. Jaki był to dla nas rok? Według nas bardzo dobry. A Waszym zdaniem?

Tekniska Polska, podsumowanie 2019

Jaki to był rok? Otóż pełen wrażeń i wydarzeń. Nie możemy pominąć chyba najważniejszego wydarzenia, konferencji CyberTek poświęconej cyberbezpieczeństwu przemysłu. Według nas ale przede wszystkim według uczestników impreza świetnie przygotowana organizacyjnie i ciekawa merytorycznie. Wysokie noty wystawione przez ankietowanych bezsprzecznie potwierdzały trafność tematyki i całokształt imprezy. 

Dużo się działo na targach. Bielski Energetab, potem TRAKO w Gdańsku i na koniec Warsaw Indrustry Week. 2019 możemy śmiało uznać rokiem premier. Mieliśmy co pokazywać i czym wzbudzać zaciekawienie w czasie bezpośrednich prezentacji prowadzonych przez naszych specjalistów, praktyków.  

2019 to także dla nas czas szkoleń wewnętrznych i tych prowadzonych dla firm z zewnątrz. 2019 to czas seminariów, wdrożeń i z tym związanych wyjazdów i prac u klienta. Zeszły rok to też wspólnie spędzony przez nas czas nie tylko w pracy ale i poza nią, bo tak zwyczajnie lubimy i przyjaźnimy się.

To był niezwykły rok i pełni energii wchodzimy w kolejny, już bieżący. Dziękujemy Państwu za wspólną pracę i wspólne wysiłki. Wszystkiego dobrego w Nowym!

A teraz już link do wspomnianego filmu z naszych wydarzeń w minionym roku:

https://www.youtube.com/watch?v=Hru7M5HaCaQ