Szkolenia zdalne SEW-EURODRIVE Polska

| Wydarzenia

Szkolenia zdalne  SEW-EURODRIVE Polska

Szkolenia on-line stanowią alternatywę dla szkoleń stacjonarnych, w którym harmonogram oraz wykonywane ćwiczenia są takie same, przy czym uczestnicy realizują kurs zdalnie – z wykorzystaniem swoim komputerów i połączenia internetowego, przebywając w domu lub w biurze.

Szkolenie prowadzone jest przez Autoryzowanego Instruktora, który na żywo komunikuje się z kursantami przez specjalną platformę – udostępniając swój głos oraz ekran. Po zapoznaniu się z danym zagadnieniem, uczestnik przejmuje kontrolę nad udostępnionym mu komputerze, na którym realizuje ćwiczenia i zapisuje na bieżąco swoją pracę. Dzięki temu, nie jest wymagane, aby użytkownik posiadał „mocny” komputer – wystarczy dobre połączenie internetowe. Dodatkowo instruktor na bieżąco analizuje realizowane przez kursanta ćwiczenia i odpowiada na pytania, czy wątpliwości, które mogą pojawić się podczas ich wykonywania.

Instrukcję połączenia się z platformą szkoleniową oraz skrypt w wersji elektronicznej są przesyłane do uczestnika kilka dni przed rozpoczęciem kursu. Pliki ćwiczeniowe są dostępne na komputerze, na którym kursant będzie pracował, a po szkoleniu, będą one udostępnione do pobrania.

Korzyści:

  • Możliwość udziału w szkoleniu z każdego miejsca na świecie
  • Prowadzenie kursu „na żywo” przez Autoryzowanego Instruktora
  • Realizację ćwiczeń na udostępnionym komputerze, na którym jest zainstalowane oprogramowane oraz przygotowane pliki szkoleniowe
  • Międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia

Wymagania:

  • Stanowisko komputerowe ze słuchawkami oraz mikrofonem
  • Stabilny dostęp do Internetu

Uprawnienia energetyczne

Czy wiecie, że jako jedni z pierwszych na rynku wprowadziliśmy możliwość zdalnego uzyskania uprawnień energetycznych? To obowiązkowe szkolenie, które wymaga potwierdzenia świadectwem dla osób zajmujących się eksploatacją sieci, urządzeń oraz instalacji.

Ze względu na sytuację związaną z COVID19 oferujemy innowacyjną formułę szkoleń, nowoczesne technologie, przeszkolonych wykładowców i bogate doświadczenie. Co to oznacza dla Ciebie?

Dzięki nam możesz uzyskać uprawnienia energetyczne - elektryczne G1, cieplne G2 oraz gazowe G3, zarówno eksploatacja, jak i dozór. To wszystko w jeden dzień, wraz z egzaminem i uzyskaniem świadectw kwalifikacyjnych, oczywiście w ramach home office.

Szkolenia Microsoft Office

Rozwijamy kompetencje naszych Klientów w znacznie szerszym zakresie niż tylko technika napędowa. Dzisiejszy świat stawia przed nami biznesowe projekty, w których niezbędne jest sprawne posługiwanie się narzędziami Microsoft Office.

Zamawiając szkolenie online z obsługi pakietu Microsoft Office do końca maja, oferujemy bonus -  darmowy, miesięczny dostęp do profesjonalnej platformy e-learningowej. Takie rozwiązanie ułatwia zdobycie i utrwalenie nowej wiedzy w oparciu o profesjonalne materiały dydaktyczne (prezentacje z narracją, ćwiczenia) w zaciszu home office

Korzyści, jakie oferuje nasza platforma do e-learningu, to m.in. możliwość pracy w dogodnym czasie i miejscu, szansa na pracę we własnym tempie i możliwość wielokrotnego przerobienia najbardziej interesujących zagadnień.

Zapraszamy do kontaktu:

  • szkolenia@sew-eurodrive.pl
  • Wioleta Cimr +48 608 811 700
  • Sylwia Więckiewicz-Zakrzewska +48 668 660 350

Pełna oferta szkoleń na www.sew-szkolenia.pl