Zostań specjalistą branżowym igus w 12 miesięcy

| Wydarzenia

Firma igus oferuje teraz cykl bezpłatnych szkoleń online dedykowanych różnym branżom

Zostań specjalistą branżowym igus w 12 miesięcy

Różne branże na całym świecie wymagają specjalistycznych rozwiązań. Bez względu na to, czy jest to przemysł pakujący, produkcja samochodów czy branża robotyczna – igus oferuje bezsmarowe i bezobsługowe komponenty, które usprawniają pracę w ruchu oraz obniżają koszty. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymaganiom. Oferujemy zarówno produkty standardowe, jak i rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów.

 

Nasz świat jest w ruchu od początku istnienia. Postęp technologiczny sprawia, że maszyny pracują coraz szybciej, a ich ruchy coraz bardziej precyzyjne. Stwarza to nowe wyzwania, którym muszą sprostać nawet najmniejsze elementy maszyn. Już w 1964, Günter Blase, który założył firmę igus, wpadł na pomysł opracowania komponentów do pracy ruchu, wykonanych z wysokowydajnych polimerów i charakteryzujących się niskim zużyciem. Dziś te elementy znane są pod nazwą motion plastics i z powodzeniem są stosowane u Klientów w 72 krajach i ponad 60 gałęziach przemysłu. Aby przybliżyć rozwiązania opracowane z myślą o różnorodnych, często ekstremalnych warunkach pracy, postanowiliśmy zorganizować cykl comiesięcznych, branżowych spotkań online i na tej podstawie stworzyliśmy harmonogram w formie kalendarza na rok 2021. Każdy miesiąc jest dedykowany innej branży. Począwszy od przemysłu motoryzacyjnego i robotyki, przez rozwiązania do obrabiarek, maszyn rolniczych oraz sprzętu medycznego, kończąc na aplikacjach heavy duty.

Spotkania odbywać się będą cyklicznie, w ostatnią środę każdego miesiąca, z wyjątkiem grudnia, w którym przypada przerwa świąteczno-noworoczna.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktową podczas bezpłatnych spotkań online dedykowanych 12 branżom! 

Więcej informacji jest dostępnych na: www.igus.pl/szkolenia2021