Weź udział w konkursie i wygraj hulajnogę elektryczną lub zestaw HMI + PLC!

| Wydarzenia

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Stwórz stanowisko edukacyjne w oprogramowaniu Simultus EDU.”

Weź udział w konkursie i wygraj hulajnogę elektryczną lub zestaw HMI + PLC!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Stwórz stanowisko edukacyjne w oprogramowaniu Simultus EDU.” Najlepszy projekt zostanie nagrodzony hulajnogą elektryczną Xiaomi Mi Electric Scooter M365 Essential. Nagrodami za drugie i trzecie miejsce są pakiety: panel HMI Weintek MT805iP 4,3” 

+ sterownik PLC FATEK 20MC.

Simultus to oprogramowanie służące do modelowania urządzeń i układów automatyki. Pozwala na symulację praktycznie dowolnego urządzenia oraz podłączenie tego urządzenia do symulatora lub rzeczywistego sterownika PLC i pulpitu HMI.   Konkurs Simultus - zasady

Projekt wykonany w programie musi składać się z:

  • modelu urządzenia w części wizualizacyjnej programu
  • diagramu bloków funkcyjnych określanego w dokumentacji jako “model matematyczny” urządzenia

Do projektu należy dołączyć:

  • program sterujący wykonany w programie WinProLadder
  • krótki opis stanowiska (plik PDF) z uwzględnieniem informacji za co odpowiedzialne są poszczególne wejścia/wyjścia sterownika PLC

Stanowisko musi współpracować ze sterownikiem PLC firmy Fatek.

Konkurs Simultus dedykowany osobom, które na etapie edukacji, pracy czy hobbistycznie mają kontakt z automatyką. Zapraszamy do wzięcia udziału! Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Na projekty czekamy do 31 sierpnia!

Materiały edukacyjne pomocne przy stworzeniu stanowiska, formularz zapisu oraz regulamin konkursu dostępne tutaj (https://bit.ly/3wPbz19).