Nasz napęd. Twój wybór. Drive Selection.

| Wydarzenia

Znasz na wylot swoją aplikację? Jednak w kwestii techniki napędowej wciąż potrzebne jest Ci wsparcie?

Nasz napęd. Twój wybór. Drive Selection.

Jeśli szukasz prostego w obsłudze narzędzia do doboru napędu na podstawie danych Twojej aplikacji – mamy takie narzędzie online. Trudno jest znaleźć szybszy sposób, aby otrzymać gotową propozycję napędu podczas procesu projektowania.

Od teraz dobór odpowiedniego motoreduktora jest prostszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dostępne w ramach Online Support narzędzie Drive Selection pozwala zaledwie w kilku krokach poznać wstępną propozycję odpowiedniego motoreduktora. Wystarczy podać podstawowe informacje dotyczące aplikacji.

Użytkownik najpierw wybiera rodzaj aplikacji, a następnie wprowadza niezbędne, choć dobrze mu znane dane aplikacji. Po ich zatwierdzeniu wyświetlona zostanie wstępna propozycja napędu. Jeśli istnieje więcej pasujących motoreduktorów – zaprezentowane jest porównanie wszystkich opcji.

Nasze narzędzie Drive Selection jest dostępne również dla niezarejestrowanych użytkowników. Rejestracja wymagana jest dopiero w przypadku zapytania ofertowego lub zakupu napędu, gdyż dzięki temu możemy zapewnić Państwu optymalne wsparcie i doradztwo.

Szczególną zaletą Drive Selection jest jego prostota – nie trzeba mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, aby z niego korzystać. Wręcz przeciwnie! Dobór motoreduktora jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Jakie przekładnie i silniki ujęte są w Drive Selection?

Za pomocą nowego narzędzia dostępnego online możliwy jest dobór motoreduktorów składających się z przekładni naszego standardowego systemu modułowego (przekładnia walcowa, płaska i walcowo-ślimakowa, jak również przekładnia walcowo-stożkowa oraz kątowa SPIROPLAN®) oraz silnika asynchronicznego z naszego portfolio serii DRN...

Nowe kompaktowe napędy niskonapięciowe marki SEW-EURODRIVE uzupełniają od niedawna nasze portfolio i są również wspierane przez narzędzie do doboru napędu.

Zalety
  • Prosty dostęp - ponieważ na potrzeby doboru oraz projektowania niepotrzebna jest rejestracja.
  • Prosta kalkulacja - ponieważ wystarczy wskazać aplikację oraz wprowadzić niezbędne dane.
  • Natychmiastowy rezultat w postaci wstępnej propozycji pasującego motoreduktora.

Szczegółowy raport wyboru dostępny na jedno kliknięcie w formie pliku PDF zawierającego podsumowanie danych produktowych, łącznie z linkami do danych CAD oraz dokumentacją techniczną.

Szybka konfiguracja produktu dzięki możliwości bezpośredniego przekazania danych do naszego konfiguratora produktu, w którym można doprecyzować konfigurację

Sprawdź wszystkie możliwości na www.sew-eurodrive.pl/os/ds/