Oferta pracy

| Wydarzenia

Przedsiębiorstwo INS-TOM sp z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: pomocnik elektromontera

pomocnik elektromontera
INSTOM sp. z o.o. zajmuje się instalacją i serwisem systemów zabezpieczeń budynkowych,
instalacji elektrycznych oraz automatyki.
Naszymi klientami są instytucje administracji państwowej, muzea, centra handlowe,
budynki biurowe i przemysłowe.
Działamy głównie na terenie Łodzi, Warszawy i Wrocławia, mamy tu nasze lokalne biura.
• Łódź, Warszawa − praca mobilna
• umowa o pracę, kontrakt B2B
• pracownik fizyczny
• pełny etat − elastyczny grafik
• stała podstawa + premia za wyniki
+ delegacje + nadgodziny
Nasze wymagania:
• wykształcenie techniczne z dziedziny
elektrotechniki, elektroniki lub pokrewne
• doświadczenie w montażu instalacji
budynkowych
• uprawnienia SEP do 1 kV
• gotowość do pracy na budowach
• umiejętność pracy w zespole i organizacji własnej pracy
Mile widziane prawo jazdy kategorii B
Twój zakres obowiązków:
• montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych
• układanie okablowania, montaż i podłączanie urządzeń
• uruchomienia i prace serwisowe
wyślij swoje cv na adres: marketing@instom.com.pl
Oferujemy:
• umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
• możliwość uczestnictwa w szkoleniach i rozwijania kompetencji
• niezbędne narzędzia pracy wg zgłaszanych potrzeb
atrakcyjne warunki zatrudnienia (wg doświadczenia i kwalifikacji)
• pracę w nowoczesnej firmie z wieloletnim doświadczeniem
• elastyczny czas pracy
INSTOM