Podsumowanie targów WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA 2022

| Wydarzenia

Dziękujemy bardzo za liczne odwiedziny naszego stoiska na tegorocznych targach Warsaw Industry Automatica. Prezentowane nowości naszego systemu SCADA Asix.Evo spotkały się z żywym zainteresowaniem...

Podsumowanie targów WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA 2022

Dziękujemy bardzo za liczne odwiedziny naszego stoiska na tegorocznych targach Warsaw Industry Automatica. Prezentowane nowości naszego systemu SCADA Asix.Evo spotkały się z żywym zainteresowaniem zarówno naszych stałych klientów, jak i firm, które mamy nadzieję, że wkrótce się nimi staną… Szczególnie dużo pytań dotyczyło naszych systemów dedykowanych do monitoringu wszelkich mediów (prąd, gaz, woda, sprężone powietrze, ciepło itd.) - Asix Energy oraz efektywności produkcji maszyn oraz linii produkcyjnych - Asix OEE. Są to niezastąpione narzędzia do optymalizacji kosztów produkcji, szczególnie istotne przy obecnych, galopujących cenach energii.

 

Cieszymy się z możliwości spotkania z Państwem „na żywo”, a nie tylko wirtualnie, co jak myślę, wszystkim już się nieco przejadło. Wymiana doświadczeń i spostrzeżeń jest dla nas niezwykle cennym sprzężeniem zwrotnym, pozwalającym doskonalić nasze produkty i dostosowywać je jeszcze bardziej do potrzeb i wymagań użytkowników. Jeszcze raz dziękujemy i liczymy na kolejne spotkania na przyszłych imprezach targowych.

 

Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu

Tomasz Janiczek