Oryginalne profile aluminiowe. Wybierz profile aluminiowe o sprawdzonej jakości

| Wydarzenia

Oryginalne profile aluminiowe. Wybierz profile aluminiowe o sprawdzonej jakości

Oferowana gama profili aluminiowych to efekt 40 lat doświadczeń i rozwoju. Obejmuje ona wszystkie obszary zastosowań i zawiera ponad 1500 komponentów, w tym elementy używane w pomieszczeniach sterylnych i suchych oraz w środowiskach narażonych na wyładowania elektrostatyczne. Wszystkie komponenty charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością, a testom poddawane są profile i elementy mocujące, tak aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Optymalnie skracaj czas projektowania i montażu

Biblioteka, wtyczka PlugInCAD, oprogramowanie projektowe MTpro i konfigurator elektroniczny to narzędzia, dzięki którym skrócisz czas projektowania i budowania konstrukcji .Dysponujemy siecią certyfikowanych partnerów lokalnych, którzy oferują fachowe usługi i opracowują rozwiązania niestandardowe o krótkich terminach realizacji.

Profile aluminiowe do każdego zadania

Nasze profile aluminiowe oferują wysokie bezpieczeństwo i zostały opracowane pod kątem zastosowań przemysłowych. Przetestowane i zweryfikowane parametry techniczne (zgodność z maksymalnymi dopuszczalnymi odchyleniami) przekładają się na bezpieczne projekty certyfikowane za pomocą narzędzia MTpro. Profile aluminiowe są niezwykle wytrzymałe. Bosch Rexroth oferuje wyjątkową gamę profili z szerokim wyborem zgodnych elementów mocujących i akcesoriów.

Dlaczego oryginalne profile Bosch Rexroth to odpowiedź na Twoje potrzeby? Dowiedź się więcej z naszego filmu

Dzięki profilom aluminiowym, gamie akcesoriów i systemom mocowań Bosch Rexroth można tworzyć linie solidnych, konkurencyjnych konstrukcji, które dodatkowo charakteryzują się funkcjonalnym wzornictwem dopasowanym do zmiennych potrzeb.

Modułowe systemy regałów przepływowych Bosch Rexroth zgodne z koncepcją lean

Indywidualnie konfigurowane systemy regałów przepływowych. Pełne rolki do przenośzenia dużych obciążeń, dzięki kolorowym rolkom lepsza wizualizacja stanów magazynowych. Rozwiązania przeznaczone do środowisk narażonych na wyładowania elektrostatyczne.

Firma Bosch razem z Certyfikowanymi partnerami  Bosch Rexroth przygotowała Webinarium.

Podczas tego webinarium przedstawimy wyjątkową gamę modułowych profili aluminiowych do wszystkich zastosowań. Opowiemy także, w jaki sposób szybko projektować systemy za pomocą oprogramowania inżynierskiego MTpro.

 

Jako jeden z największych na świecie dostawców technologii napędów i sterowania Bosch Rexroth gwarantuje sprawny, mocny i bezpieczny ruch w maszynach i systemach dowolnej wielkości. Firma łączy globalne doświadczenia praktyczne w segmentach zastosowań mobilnych, zastosowań maszyn i inżynierii oraz automatyki przemysłowej. Dzięki inteligentnym podzespołom oraz zindywidualizowanym systemom i usługom firma Bosch Rexroth tworzy środowisko umożliwiające pełną komunikację między poszczególnymi zastosowaniami. Bosch Rexroth oferuje klientom technologię napędów hydraulicznych i elektrycznych oraz ich sterowania, technologię przekładni oraz technologię przemieszczeń liniowych i montażu, w tym oprogramowanie i interfejsy Internetu rzeczy. Firma prowadzi działalność w ponad 80 krajach, zatrudnia ponad 29 600 osób i odnotowała w 2020 r. przychody ze sprzedaży w wysokości ok. 5,2 mld EUR.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.boschrexroth.com.

Grupa Bosch jest czołowym globalnym dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 394 500 pracowników na całym świecie (wg danych z wtorek, czwartek, 31 grudnia 2020 r.). Według wstępnych szacunków wygenerowała w 2020 roku obrót w wysokości 71,6 mld euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: rozwiązania mobilne, technologia przemysłowa, artykuły konsumpcyjne oraz energetyka i budownictwo. Będąc wiodącą firmą w świecie Internetu rzeczy (IoT), Grupa Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów, Przemysłu 4.0 oraz mobilności usieciowanej. Wizją grupy Bosch jest mobilność, która jest rozwijana w sposób zrównoważony, bezpieczny i ciekawy. Bazując na swoim doświadczeniu w dziedzinie technologii czujników, oprogramowania oraz usług, a także wykorzystując własną chmurę IoT Cloud, Bosch oferuje klientom zintegrowane i wszechstronne rozwiązania pochodzące od jednego dostawcy. Strategicznym celem Grupy Bosch jest ułatwianie łączności za pomocą produktów i rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję (AI) albo stworzonych lub wyprodukowanych przy jej pomocy. Innowacyjne produkty i usługi Grupy Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. W skrócie, Bosch tworzy technologię, która jest „stworzona do życia“. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz około 440 spółek zależnych i regionalnych w 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, globalna sieć produkcyjna, inżynieryjna i handlowa Grupy Bosch jest obecna niemal we wszystkich krajach na świecie. Innowacyjna moc stanowi podstawę dalszego wzrostu przedsiębiorstwa. Grupa Bosch zatrudnia 73 000 współpracowników zajmujących się pracami badawczo-rozwojowymi w 126 miejscach na całym świecie, a także około 30 000 twórców oprogramowania.

Dodatkowe informacje można znaleźć pod adresami www.bosch.com, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.com, https://twitter.com/BoschPress

 

Kontakt dla czytelników:

mgr inż. Paweł Krzesak

Tel.: +48 (71) 3647327

E-Mail: pawel.krzesak@boschrexroth.pl

www.boschrexroth.pl