Oficjalne otwarcie bezpośredniego przedstawicielstwa firmy EPLAN Software & Services Sp. z o.o.

| Wydarzenia

EPLAN przejmuje dystrybucję oprogramowania CAE od firmy AB-Micro Sp. z o.o.

Oficjalne otwarcie bezpośredniego przedstawicielstwa firmy EPLAN Software & Services Sp. z o.o.

Z radością informujemy, że 1 czerwca br. odbyło się oficjalne otwarcie bezpośredniego przedstawicielstwa firmy EPLAN Software & Services Sp. z o.o. w Polsce. W związku z rozwojem firmy i w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku, władze firmy EPLAN postanowiły pójść o krok dalej i zdecydowały, że EPLAN będzie sprzedawał swoje produkty i usługi bezpośrednio. Nowa siedziba spółki mieści się w Katowicach, przy ul. Wrocławskiej 54.


Przez ostatnie 19 lat to firma AB-Micro, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań automatyki przemysłowej, była jedynym autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania EPLAN na Polskę.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie AB-Micro za te 19 lat udanej współpracy, znakomite relacje oraz okazaną życzliwość, zrozumienie i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych. Razem budowaliśmy dział CAE od podstaw wspierając klientów w ich rozwoju” - mówi Artur Marcinkowski, nowy prezes firmy EPLAN Software & Services Sp. z o.o. w Polsce. „Bardzo ważnym czynnikiem naszego dynamicznego rozwoju jest zgrany i zaangażowany zespół. Jestem przekonany, że wspólnie wzmacniamy świadomość marki na rynku oraz budujemy długotrwałą relację z klientami opartą na dwustronnym modelu komunikacji.”

 

Od dzisiaj wszystkie zapytania i zamówienia będziemy realizowali bezpośrednio. Zmieniliśmy nasze adresy mailowe, natomiast numery telefonów pozostają bez zmian.