Lenze odkrywa kolejne ciekawostki techniczne nowego przemiennika i550 motec.

| Wydarzenia

W krótkim video automatyk Lenze Polska przedstawia kilka technicznych zalet i550 motec, również takich, o których jeszcze nie wspominano.

Lenze odkrywa kolejne ciekawostki techniczne nowego przemiennika i550 motec.

Nowy zdecentralizowany przemiennik Lenze i550 motec to produkt, którego nowe funkcjonalności miło zaskakują. Zostały one docenione również przez zespół ekspertów w XVII edycji konkursu Produkt Roku 2022 miesięcznika naukowo-technicznego „Napędy i sterowanie”. Przemiennik Lenze zdobył medal Produktu Roku w kategorii „Napędy i silniki”.

i550 motec zasłużył na to wyróżnienie z powodu swoich funkcjonalności, które pomagają obniżać koszty. Nowości zawarte w tym jednym przemienniku pomagają znacząco zmniejszyć potrzebę stosowania dodatkowych komponentów, a wbudowany moduł zwrotu energii do sieci znacznie zwiększa energooszczędność. i550 motec połączeniu z przekładnią Lenze g500 i silnikiem Lenze m550 tworzy pakiet o bardzo wysokiej efektywności energetycznej.

Poza tym rozwiązaniem, bardzo dobrym wyborem są również inne zdecentralizowane pakiety napędowe z 8400 motec lub Lenze Smart Motor. W zależności od wymagań dotyczących szybkości i komunikacji Lenze oferuje  rozwiązania dla prostych i złożonych instalacji. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie https://hubs.ly/Q01HCX0P0

Tymczasem i550 motec zaczyna swoją karierę na rynku. W poniższym materiale wideo, Ryszard Szymik - automatyk Lenze Polska, opowiada o kilku najważniejszych zaletach najnowszego przemiennika i nowinkach, które go wyróżniają.

https://www.youtube.com/watch?v=Wyw6yLgOGlU