Sprawdź, jak automatyzacja może zwiększyć produktywność Twojej firmy – weź udział w webinariach Universal Robots

| Wydarzenia

Sprawdź, jak automatyzacja może zwiększyć produktywność Twojej firmy – weź udział w webinariach Universal Robots

13 września 2023: Warszawa, Polska: W dzisiejszym nieprzewidywalnym świecie, przy stale zmieniających się wymaganiach rynku, zwiększenie produktywności jest kluczowym wyzwaniem dla firm, niezależnie od branży, w której działają.

Automatyzacja pozwala sprostać temu wyzwaniu, zwiększając konkurencyjność przedsiębiorstw każdego rozmiaru. Wskazówki ekspertów z dziedziny robotyzacji, informacje na temat udanych wdrożeń w innych firmach z branży, czy prezentacje produktów mogą być przełomowym czynnikiem dla firm, szukających okazji do rozwoju na dynamicznym rynku.

Właśnie dlatego Universal Robots, wiodący na świecie producent robotów współpracujących (cobotów) organizuje we wrześniu i październiku trzy wirtualne konferencje. Uczestnicy wydarzeń uzyskają dostęp do unikalnej wiedzy na temat robotyzacji i jej wpływu na produktywność i wzrost wydajności zakładów.

Seria webinarów „ReAutomated: The virtual experience” skupia się na trzech zastosowaniach: spawaniu, paletyzacji i obsłudze maszyn. Wydarzenia będą transmitowane na żywo z trzech ośrodków szkoleniowych Universal Robots.

W programie wydarzeń:
- Rozmowy z ekspertami i liderami branży
- Case studies klientów UR
- Prezentacja na żywo cobota UR20
- Sesja pytań i odpowiedzi Q&A na żywo z ekspertami z dziedziny robotyzacji

- Jeśli jesteś producentem i chcesz podnieść swoją produktywność, by pozostać konkurencyjnym na dynamicznie zmieniającym się rynku, musisz automatyzować swoje zakłady pracy – mówi Keith Fox, Global Director for Industry Segments, Universal Robots. – Wiele osób wciąż jednak ma pytania dotyczące robotyzacji i dlatego też organizujemy wydarzenia ReAutomated. Niezależnie od tego, czy zatrudniasz 5, 50 czy 500 pracowników, webinaria dostarczą każdemu najnowszą dawkę wiedzy od naszych wiodących w branży ekspertów, którzy przedstawią wskazówki na temat zwiększenia produktywności przy pomocy automatyzacji – dodaje Keith Fox.

Daty i szczegółowe informacje  
Paletyzacja: 28 września, na żywo z Barcelony (Hiszpania)
Obsługa maszyn: 12 października, na żywo z Monachium (Niemcy)
Spawanie: 26 października, na żywo z Novi (USA)

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenia na stronie Universal Robots.

 

O Universal Robots  

Universal Robots jest wiodącym producentem robotów współpracujących (cobotów) wykorzystywanych w wielu branżach oraz w edukacji. Założona w 2005 roku i mająca siedzibę w Odense, w Danii, firma Universal Robots dąży do stworzenia świata, w którym ludzie pracują z robotami, a nie jak roboty. Jej misja jest prosta: Automatyzacja dla każdego. Wszędzie.

Od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego na świecie komercyjnego cobota w 2008 roku, Universal Robots rozwinął portfolio produktów o szerokim zasięgu i ładowności oraz sprzedał ponad 75 000 cobotów na całym świecie. Wokół technologii cobotów rozwinął się rozległy ekosystem tworzący innowacje, zapewniający klientom wybór spośród szerokiej gamy komponentów, zestawów i rozwiązań dostosowanych do każdego zastosowania.  

Więcej informacji na stronie: www.universal-robots.com

 

Kontakt dla mediów:

Dorota Prochowicz, Omega Communication,
dprochowicz@communication.pl, +48 728 433 401