Magellan 9600i i 9900i – najlepsze staje się jeszcze lepsze

| Wydarzenia

Przedstawiamy najpotężniejszą na świecie wbudowaną wagę skanera do sprzedaży detalicznej!

Magellan 9600i i 9900i – najlepsze staje się jeszcze lepsze

Bolonia, 23 stycznia 2023 r. Datalogic, światowy lider na rynku zautomatyzowanego pozyskiwania danych i automatyki przemysłowej, ogłasza wprowadzenie na rynek nowych skanerów biooptycznych Magellan 9600i i 9900i do kas fiskalnych. Handel detaliczny ewoluuje od tradycyjnych kas wspomaganych przez kasjera do operacji samoobsługowych, które zapewniają kupującym większą elastyczność i wciągające doświadczenie zakupowe. Niestety do tego dochodzą problemy związane ze wzrostem błędów i okazji do kradzieży przy kasie. Detalista uwolni się od tego problemu dzięki nowemu, unikalnemu rozwiązaniu firmy Datalogic, które pozwala zorganizować samoobsługę, która nie wymaga ingerencji personelu sklepu.

Magellan 9600i i Magellan 9900i to idealne rozwiązanie, które wprowadza do kas fiskalnych nowy styl, doskonałą ergonomię, solidną konstrukcję i wyjątkową wydajność skanowania. Wbudowane funkcje sztucznej inteligencji (AI) pomagają wdrażać zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego, które prowadzą kupujących przez transakcje i pomagają zapobiegać stratom.

Firma Datalogic jako pierwsza na świecie dokonała przełomu w tej dziedzinie, wykorzystując wielordzeniowe procesory i kamery o wysokiej rozdzielczości do szybkiego rejestrowania najbardziej złożonych symboli 1D i 2D w szerszym polu widzenia. Dwie dodatkowe inteligentne kolorowe kamery nowego Magellana i sprzęt do uczenia maszynowego do wdrażania sztucznej inteligencji umożliwiają dzisiejsze i przyszłe systemy samoobsługowe.

Trzy długości i dwie wysokości korpusu wagi-skanera ułatwiają integrację urządzenia ze wszystkimi istniejącymi ladami kasowymi. Szeroka gama opcji łączności modeli 9600i i 9900i z wieloma portami i kablami oznaczonymi kolorami ułatwia instalację i integrację skanerów z dowolnym systemem z dowolnymi urządzeniami peryferyjnymi.

W miarę jak sprzedawcy detaliczni przechodzą na kasy samoobsługowe, stają w obliczu rosnących strat z powodu strat związanych głównie z niezamierzonym pomijaniem skanów, które sięgają wielu tysięcy dolarów rocznie. Takie marnotrawstwo zwykle wynika z tego, że kupujący zapominają o zeskanowaniu produktów w wózku lub pod nim lub w roztargnieniu przenoszą produkty bezpośrednio do obszaru pakowania bez uprzedniego ich zeskanowania i zważenia. Wbudowany przełącznik Ethernet umożliwia podłączenie zewnętrznych kamer bezpośrednio do Magellan 9600i i 9900i, tworząc inteligentną i innowacyjną „strefę wykrywania” dla systemów POS i SCO.

Dla sprzedawcy ważne jest, aby obniżać koszty operacyjne, poprawiać doświadczenia klientów i korzystać z rozwiązań, które zapewniają szybki zwrot z inwestycji.

Poprzednia generacja skanerów Magellan nadal zapewnia wiodącą w branży wydajność. Nowe modele 9600i i 9900i są pierwszymi na świecie urządzeniami wyposażonymi w te funkcje i stanowią obecnie szczyt wszechkierunkowego skanowania biooptycznego. Wbudowana technologia sztucznej inteligencji zapewnia ludzką inteligencję, która zapewnia najlepsze w swojej klasie operacje, do których sprzedawcy detaliczni zawsze dążyli. Najlepsze naprawdę staje się lepsze.

Dowiedz się więcej na www.datalogic.com

Datalogic Group

Jako światowy lider na rynkach zautomatyzowanego przechwytywania danych i automatyki przemysłowej, Datalogic pomaga firmom poprawiać wydajność i jakość procesów w handlu detalicznym, produkcji, transporcie, logistyce i opiece zdrowotnej.

Od 2001 Datalogic S.p.A. notowana w segmencie STAR Włoskiej Giełdy Papierów Wartościowych pod symbolem DAL.MI. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.datalogic.com.

Nazwa Datalogic i logo Datalogic są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Datalogic S.p.A. w wielu krajach, w tym w USA i UE. Inne znaki towarowe należą do ich odpowiednich właścicieli.