CODiScan - najlepszy przenośny skaner Bluetooth, dla transportu, logistyki, handlu detalicznego i produkcji

| Wydarzenia

Datalogic ma przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek modelu CODiScan, czyli całkowicie nowej i przełomowej serii przenośnych skanerów Bluetooth, zaprojektowanej z myślą o zwiększeniu produktywności

CODiScan - najlepszy przenośny skaner Bluetooth, dla transportu, logistyki, handlu detalicznego i produkcji

Bolonia, 5 lutego 2024 r. Datalogic, światowy lider na rynku Automatycznej Identyfikacji oraz Automatyki dla zakładów produkcyjnych, ma przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek modelu CODiScan, czyli całkowicie nowej i przełomowej serii przenośnych skanerów Bluetooth, zaprojektowanej z myślą o zwiększeniu produktywności w branżach związanych z transportem, logistyką, handlem detalicznym oraz produkcją. Waży zaledwie 44 g i można go nosić na wiele różnych sposobów. Seria CODIScan charakteryzuje się wszechstronną konstrukcją wyposażoną w dobrze znaną technologię Green Spot firmy Datalogic. Jest uniwersalna, modułowa i niezawodna, co przekłada się na niższy całkowity koszt użytkowania, a także szybki zwrot z inwestycji.

Dynamicznie zmieniające się środowisko handlowe, w którym sukces zależy od szybkości, dokładności i zdolności adaptacji, stawia przedsiębiorstwa przed licznymi wyzwaniami. W tym kontekście skanery do noszenia stały się koniecznością, zmieniając postrzeganie pracy w obszarach magazynowania, handlu detalicznego i produkcji. CODiScan pozwala usprawnić wszystkie te operacje i został starannie opracowany z myślą o różnorodnych zastosowaniach.

  • Transport i logistyka: Idealne rozwiązanie dla centrów dystrybucyjnych, magazynów, handlu elektronicznego i intralogistyki. Optymalizuje procesy pakowania, kompletowania zamówień, logistyki biernej i czynnej, składowania, sortowania i realizacji zamówień.
  • Sprzedaż detaliczna w sklepie: Pozwala na usprawnienie inwentaryzacji, sprzedaży wspomaganej, uzupełniania zapasów na półkach, zarządzania zapasami, również tymi na zapleczu, a jednoczesne gwarantuje płynność operacji w handlu detalicznym.
  • Produkcja: CODiScan doskonale sprawdza się w obszarze produkcji w toku (WIP), identyfikacji i kontroli jakości, stając się nieocenionym atutem w procesach produkcyjnych.

CODiScan wprowadza Smart Scanning System wyposażony w inteligentny mechanizm celowania do 1,5 m. Dźwiękowe oraz wizualne powiadamianie o poprawnym odczycie, w tym także Green Spot od Datalogic (podświetlanie kodu na zielono). Trzy diody LED są świetnie widoczne spod kąta do 180°, przez co potwierdzenie jest dobrze widoczne dla pracownika. Dwuzmianowa żywotność baterii pozwala na wykonanie do 12 000 skanów na jednym ładowaniu, co praktycznie eliminuje przestoje, pozwalając na nieprzerwaną pracę. Dzięki licznym opcjom ładowania z możliwością rozszerzenia i pełnemu cyklowi ładowania wynoszącemu zaledwie 2 godziny urządzenia rzadko są wyłączone z działania.

Wielofunkcyjny klucz we wnętrzu CODiScan to gwarancja niezrównanej elastyczności. Funkcja wyzwalania pozwala użytkownikom dostosować urządzenie do pracy o niskiej intensywności, a także ułatwia szybkie odłączenie i ponowne podłączenie do hosta. W pełni regulowany i wielofunkcyjny przycisk wyzwalania ogranicza konieczność stosowania wielu modeli, co upraszcza zarządzanie zasobami i przyspiesza zwrot z inwestycji. Odpinany od rękawicy spust pozwala na jej upranie, co zwiększa higienę i wydłuża okres użytkowania urządzenia przy jednoczesnym korzystnym wpływie na środowisko.

CODiScan to odpowiedź na wyzwania związane z integracją nowoczesnych skanerów z mobilnymi terminalami, komputerami i tabletami. Aplikacja Aladdin firmy Datalogic upraszcza parowanie z urządzeniami pracującymi w systemie Android, co gwarantuje bezproblemową konfigurację. Pozwala również na szybką konfigurację CODiScan. Gateway Connect z kolei zarządza parowaniem nawet 7 urządzeń z komputerami stacjonarnymi, co gwarantuje stabilną łączność.

Przedstawiamy nową generację skanerów Datalogic CODiScan. Odkryj wyjątkową elastyczność i poznaj niezrównane wrażenia z użytkowania, uzyskaj mega szybki zwrot z inwestycji dla swoich pracowników. Zwiększ wydajność operacji do niespotykanego dotąd poziomu dzięki CODiScan, skanerowi o niewielkich rozmiarach i wysokiej wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.datalogic.com. 

Datalogic Group

Datalogic od 1972 r. jest światowym liderem branży automatycznej rejestracji danych i automatyki dla zakładów produkcyjnych. Pomaga podnosić wydajność i jakość procesów w handlu detalicznym, produkcji, transporcie, logistyce oraz opiece zdrowotnej.

Spółka Datalogic S.p.A. od 2001 r. jest notowana jako DAL.MI w segmencie STAR Włoskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Zapraszamy na stronę www.datalogic.com.

Datalogic i logo Datalogic są znakami towarowymi spółki Datalogic S.p.A. zarejestrowanymi w wielu krajach, m.in. w USA i w państwach UE. Inne znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli.