Farnell rozszerza ofertę przemysłowych rozwiązań SBC o produkty firmy Advantech

| Wydarzenia

Firma Farnell dodała produkty Advantecha do swojego katalogu komputerów jednopłytowych (SBC) w EMEA. Dzięki tej decyzji klienci Farnella w regionie będą mogli korzystać z wiodących na świecie wbudowanych platform przemysłowych i systemów inteligentnego Internetu rzeczy (IoT) Advantecha.

Farnell rozszerza ofertę przemysłowych rozwiązań SBC o produkty firmy Advantech

To partnerstwo to świetna wiadomość dla klientów Farnella, ponieważ będą oni mieli dostęp do szerokiej gamy produktów Advantecha z możliwością szybkiej dostawy. W ciągu najbliższych miesięcy Farnell planuje rozszerzyć ofertę na cały świat, koncentrując się na zwiększaniu oferty produktów i ekspansji na inne regiony.

- Ponieważ technologia stale wykorzystywana jest w nowych produktach, a IoT stymuluje wprowadzanie innowacji, nawiązanie kontaktu z inżynierami na wczesnym etapie projektowania ma kluczowe znaczenie. Dzięki partnerstwu z Advantechem możemy teraz oferować kompleksowe rozwiązania, które wspierają naszych klientów w całym cyklu życia produktu - mówi Romain Soreau, Head of SBC, Farnell.

- Advantech stale opracowuje i wprowadza innowacyjne, zróżnicowane modele biznesowe, aby zaspokajać potrzeby swoich klientów. Celem partnerstwa z Farnell jest zaoferowanie alternatywnego rynku dla produktów z myślą o zaspokajaniu różnorodnych potrzeb klientów z różnych segmentów, osiąganie długoterminowych celów i rozszerzanie rynku - mówi Alexandre Caghassi, Director of Partners & Alliances, Advantech.

Advantech to autorytet w zakresie opracowywania inteligentnych systemów IoT i wbudowanych platform. Advantech pomaga swoim partnerom i klientom w łączeniu ich łańcuchów przemysłowych z danymi big data i technologią AI.
Farnell to niezawodny dystrybutor rozwiązań i komponentów elektronicznych, który oferuje swoim klientom kompleksową gamę produktów od najlepszych światowych producentów. Dzięki partnerstwu z Advantechem, wiodącym globalnym dostawcą przemysłowych rozwiązań bezprzewodowych, Farnell w jeszcze większym stopniu umacnia swoją pozycję jako dystrybutor najnowszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Produkty Advantech są teraz dostępne w Farnell w regionie EMEA.

źródło: Farnell