Farnell wprowadza szybki dostęp do produktów zasilających 5000 XP

| Wydarzenia

Dynamiczne rozwiązania zasilające XP Power to wysokiej jakości produkty o optymalnych parametrach wydajności i bezpieczeństwa. Farnell rozszerza asortyment od XP Power, wprowadzając 5000 nowych produktów z wysyłką tego samego dnia.

Farnell wprowadza szybki dostęp do produktów zasilających 5000 XP

XP Power, najpopularniejsza marka zasilaczy z oferty Farnell, słynie z całkowicie zintegrowanych, wysokowydajnych i ekonomicznych rozwiązań zasilających dla inżynierów-projektantów, w tym zasilaczy AC-DC, przetwornic DC-DC i zasilaczy wysokiego napięcia.

Do najpopularniejszych rozwiązań XP Power z oferty Farnell należą:

  • Seria MCE: Kompaktowe zasilacze AC-DC zatwierdzone do użytku medycznego o mocy 3–40 W łatwo zintegrować z różnorodnymi urządzeniami medycznymi klasy BF, w tym do diagnostyki obrazowej czy podawania leków, a także ze sprzętem chirurgicznym oraz domową aparaturą medyczną.
  • Seria DRC: To gama niskoprofilowych, lekkich zasilaczy 30–100 W do montażu na szynie DIN, która jest wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem do konwersji zasilania w wielu zastosowaniach przemysłowych i komercyjnych.
  • Seria LCS: Zasilacze AC-DC o mocy 35–150 W z obudową to idealne rozwiązanie dla elektroniki przemysłowej i użytkowej oraz sprzętu domowego, takiego jak dodatkowe źródła zasilania, instalacje bezpieczeństwa, systemy sterowania oświetleniem, systemy sterowania inteligentnym domem lub biurem oraz rozwiązania biletowe czy vendingowe.
  • Seria AQM: Zewnętrzne zasilacze medyczne o mocy 200–300 W oparte na prostoprzerwowym półprzewodniku GaN są o około połowę mniejsze niż tradycyjne rozwiązania i charakteryzują się wysoką sprawnością, niskim poborem energii w trybie czuwania oraz izolacją 2xMOPP i idealnie nadają się do szerokiej gamy zastosowań medycznych.
  • VR/SVR: Wysokowydajne, nieizolowane regulatory przełączające 0,5 A, 1 A i 2 A PoL DC-DC to rozwiązanie działające z szerokim zakresem wejściowym DC z regulowanymi napięciami wyjściowymi. Nadają się m.in. do takich rozwiązań jak wbudowane systemy komputerowe, oprzyrządowanie i systemy sterowania procesami.
  • Serie IAS/IES: Te izolowane przetwornice DC-DC o mocy 1 W stanowią idealne rozwiązanie do izolowania szyn napięciowych w architekturze rozproszonego zasilania, np. w obwodach analogowych, cyfrowych, przesyłu danych i przekaźnikowych. Ta grupa produktów charakteryzuje się kompaktową, trwałą konstrukcją o wysokiej wydajności, ochroną przed zwarciem i wysoką temperaturą pracy.

- Cieszymy się, że mogliśmy poszerzyć i tak już imponujący asortyment produktów XP Power w Farnell, pozwalając klientom szybko sprostać wyzwaniom związanym z zasilaniem dzięki naszej bogatej ofercie bezpiecznych, niezawodnych i wydajnych rozwiązań zasilających do zastosowań przemysłowych, medycznych i domowych - mówi Product Segment Leader z Farnell dla XP Power, Steve Hallgate.

- Dzięki rozszerzonemu asortymentowi naszych rozwiązań zasilających, które są teraz dostępne za pośrednictwem Farnell, inżynierowie projektanci i twórcy mogą łatwo zamawiać nasze produkty klasy premium, by zapewnić najwyższą wydajność w kluczowych zastosowaniach - mówi Head of Distribution for EMEA w XP Power, Phil Atkinson.

Pełna gama produktów XP Power jest dostępna przez stronę Farnell na terenie EMEA, element14 w APAC oraz w Newark w Ameryce Północnej.