Wiosenna promocja klimatyzatorów V-Series

| Promocje

Firma CSI wprowadza promocję na klimatyzatory do szaf sterowniczych V-Series produkowanych przez Grupę Pentair. Od 1 maja do wyczerpania zapasów można uzyskać do 20% zniżki na wszystkie klimatyzatory tej serii!

Wiosenna promocja klimatyzatorów V-Series

Klimatyzatory V-Series posiadają solidną konstrukcję wykonaną w całości ze stali zapewniającej stopień ochrony IP-56, który zabezpiecza przed zabrudzeniami kurzem i przedostaniem się wody do wnętrza klimatyzatora.

Urządzenia mają unikalny, pasywny system zarządzania kondensatem. Klimatyzatory oferowane są w wersjach o mocach od 400 do 2000 W. Nowością konstrukcyjną jest możliwość ich pracy bez potrzeby stosowania dodatkowych filtrów nawet w bardzo zabrudzonym środowisku, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnej powłoki skraplacza. W razie zabrudzenia wystarczy po odkręceniu zewnętrznej pokrywy klimatyzatora przepłukać skraplacz wodą pod ciśnieniem. Dodatkowo można też stosować filtry, które łatwo wsuwa się pod pokrywę urządzenia.


Zalety klimatyzatorów V-Series:

  • Brak potrzeby odprowadzania skroplin
  • Obsługa identyczna jak zwykłej lodówki – podłącza się do prądu i działa
  • Wysoki współczynnik efektywności o wartości 2,5 dzięki zastosowaniu rotacyjnego kompresora
  • Płaska konstrukcja ułatwiająca montaż na ścianie lub drzwiach szafy elektrycznej
  • Solidna stalowa obudowa malowana proszkowo na kolor RAL7035


Klimatyzatory typu V-Series mają oznaczenie CE oraz certyfikat GOST i przeznaczone są do aplikacji wewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego, opakowaniowego, systemów produkcji papieru, magazynowania oraz szeroko pojętej automatyki przemysłowej.


Promocja ważna bez określenia minimalnej ilości sztuk w zamówieniu.


Oferta ważna do wyczerpania zapasów!


Szczegółowe informacje:

CSI s.c.

tel.: 12 390 61 80

schroff@csi.pl