Kalibrator procesowy CPH7000

| Promocje

Nowy kalibrator procesowy CPH7000 firmy WIKA jest przyrządem przenośnym i wielofunkcyjnym. Umożliwia pomiar ciśnienia, temperatury, natężenia i napięcia prądu oraz warunków otoczenia. Kalibrator CPH7000 nadaje się zatem do testowania i kalibracji analogowych przyrządów do pomiaru ciśnienia, a także przetworników procesowych i ciśnieniowych.

Kalibrator procesowy CPH7000

W wersji z wbudowaną pompą ręczną dla ciśnienia testowego od -0,85 do +25 bar, barometrem i zewnętrznym modułem atmosferycznym, CPH7000 pozwala na przeprowadzanie kalibracji na miejscu u klienta z użyciem tylko jednego przyrządu. Dzięki modułowi elektronicznemu kalibrator może doprowadzić prąd i napięcie do wszystkich standardowych przyrządów pomiarowych, mierzyć sygnały wyjściowe, symulować stany czujników i przeprowadzać testy przełączników ciśnienia. Ponadto, z pomocą sondy Pt100 może on mierzyć także temperaturę medium.

Przyrząd CPH7000 ma dokładność 0,025% zakresu pomiarowego i jest prosty w obsłudze. Ekran dotykowy z ośmioma polami aplikacji umożliwia szybką i bezpieczną konfigurację i parametryzację wszystkich zadań. Wysokowydajny rejestrator danych automatycznie zapisuje wszystkie zmierzone wartości. Można je przesłać z użyciem funkcji WIKA-Wireless do urządzenia końcowego z oprogramowaniem WIKA-Cal do dalszego przetwarzania. Dodatkowo, dzięki WIKA-Cal możliwe sporządzanie i przesyłanie procedur kalibracji do urządzenia CPH7000.