Oszczędź 50% na przeglądach i audytach przetowrnic częstotliwości

| Promocje

Aby pomóc Ci zachować ciągłość produkcji proponujemy Voucher Serwisowy. Voucher umożliwia skorzystanie z usług dedykowanych przetwornicom częstotliwości w promocyjnej cenie z rabatem w wysokości 50%.

Oszczędź 50% na przeglądach i audytach przetowrnic częstotliwości

Część naszych przetwornic pracuje w wodociągach, oczyszczalniach, elektrowniach, ciepłowniach, statkach, w systemach HVAC albo w innych zakładach o ruchu ciągłym. W przypadku awarii na takim obiekcie najważniejsza jest szybkość reakcji.

Szczególnie w trakcie pandemii, w trakcie mierzenia się całego świata z jednym z największych w historii kryzysów gospodarczych, chcemy zadbać o ciągłość produkcji w miejscach, gdzie jest ona kluczowa i nie dopuścić do wystąpienia awarii i nieplanowanych przestojów.

Aby pomóc Ci zachować ciągłość produkcji proponujemy Voucher Serwisowy. Voucher umożliwia skorzystanie z usług dedykowanych przetwornicom częstotliwości w promocyjnej cenie z rabatem w wysokości 50%.

W ramach oferty możesz skorzystać z trzech usług:

  • Audyt oceny ryzyka eksploatacji
  • Przegląd przetwornic częstotliwości
  • Pakiet Promocyjny: Audyt oraz Przegląd

Audyt oceny ryzyka eksploatacji
Możliwość zarządzania zainstalowaną bazą przetwornic częstotliwości i planowanie przyszłości jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. DrivePro® Site Assessment zapewnia szczegółowe badanie obecnych i przyszłych potrzeb konserwacyjnych. Promocja dotyczy wszystkich przetwornic zainstalowanych na obiekcie.

Przegląd przetwornic częstotliwości
Pewność, że przetwornica częstotliwości jest sprawna i nie zagraża ciągłości pracy Twojego procesu! Przegląd wykonany przez naszych ekspertów pozwoli ocenić stan techniczny przetwornic częstotliwości. Promocja obejmuje do trzech przetwornic częstotliwości.

Pakiet usług: Audyt oraz Przegląd
Zmniejszenie ryzyka awarii i wczesnej degradacji zwiększa efektywność operacyjną. Pakiet DrivePro® Site Assessment oraz Przegląd to idealne rozwiązanie, by wdrożyć plan konserwacji w celu zachowania ciągłości produkcji. Przeprowadzenie audytu wszystkich zainstalowanych przetwornic zapewni szczegółowy plan obecnych i przyszłych potrzeb konserwacyjnych, a także umożliwi wybranie do trzech urządzeń, które wymagają szczegółowego przeglądu już teraz.

 

Dowiedz sie więcej: https://www.danfoss.com/pl-pl/campaigns/dds/promotion-service